- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $7.243 | $7.24 |
| 200+ | $2.891 | $578.20 |
| 500+ | $2.794 | $1,397.00 |
| 1000+ | $2.746 | $2,746.00 |
Spesifikasi teknologi HCPL-2411#300
Spesifikasi Teknikal Broadcom Limited - HCPL-2411#300, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Broadcom Limited - HCPL-2411#300
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Avago Technologies (Broadcom) |
| Voltan - Bekalan | 4.75V ~ 5.25V |
| Voltan - Pengasingan | 2500Vrms |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Typ) | 1.3V |
| Pembekal Peranti Pakej | 8-DIP Gull Wing |
| Siri | - |
| Kenaikan / Fall Time (Typ) | 20ns, 10ns |
| Penyebaran Kelewatan tpLH / tpHL (Max) | 55ns, 55ns |
| Pakej / Kes | 8-SMD, Gull Wing |
| Pakej | Tube |
| Jenis output | Tri-State |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | 0°C ~ 70°C |
| Bilangan Saluran | 1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Input - Side 1 / Side 2 | 1/0 |
| Jenis Input | DC |
| Kadar Data | 40MBd |
| Semasa - Output / Channel | 25 mA |
| Semasa - DC Forward (Jika) (Max) | 10mA |
| Mod biasa Kekebalan Transient (Min) | 1kV/µs |
| Nombor produk asas | HCPL-2411 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.8000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Broadcom Limited HCPL-2411#300.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | HCPL-2411-300E | HCPL-2411#060 | HCPL-2411#500 | HCPL-2411-000E |
| Pengeluar | Broadcom Limited | Broadcom Limited | Broadcom Limited | Broadcom Limited |
| Voltan - Pengasingan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan Saluran | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kadar Data | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Semasa - DC Forward (Jika) (Max) | - | - | - | - |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Typ) | - | - | - | - |
| Penyebaran Kelewatan tpLH / tpHL (Max) | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Semasa - Output / Channel | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Input - Side 1 / Side 2 | - | - | - | - |
| Jenis output | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Kenaikan / Fall Time (Typ) | - | - | - | - |
| Jenis Input | - | - | - | Differential |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Mod biasa Kekebalan Transient (Min) | - | - | - | - |
Muat turun HCPL-2411#300 PDF datasheets dan dokumentasi Broadcom Limited untuk HCPL-2411#300 - Broadcom Limited.
HCPL-2410-000E
HCPL-2410AGAVO
HCPL-2430-00YEAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.