- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
VS Series.pdfPCN Ossolescence/ EOL
VS Series Obs 20/Jul/2011.pdfSpesifikasi teknologi VS1-C1-03-CE
Spesifikasi Teknikal Artesyn Embedded Power - VS1-C1-03-CE, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Artesyn Embedded Power - VS1-C1-03-CE
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Artesyn Embedded Power |
| Voltan - output 6 | - |
| Voltan - output 5 | - |
| Voltan - Output 4 | - |
| Voltan - Output 3 | - |
| Voltan - Output 2 | - |
| Voltan - Output 1 | 3.3V |
| Voltan - Pengasingan | 2 kV |
| Voltan - Input | 85 ~ 264 VAC |
| Jenis | Enclosed |
| Saiz / Dimensi | 11.00" L x 5.00" W x 5.00" H (280.0mm x 127.0mm x 127.0mm) |
| Siri | VS1 (1500W) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Kuasa (Watt) | 1500W |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -10°C ~ 50°C (With Derating) |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| Beban minimum yang diperlukan | No |
| ciri-ciri | Adjustable Output, Load Sharing, Remote On/Off, Universal Input |
| kecekapan | 82% |
| Semasa - output 1 | 180 A |
| Agensi kelulusan | CB, CE, CSA, UL, VDE |
| aplikasi | ITE (Commercial) |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.7018 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Artesyn Embedded Power VS1-C1-03-CE.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | VS1-C2-03-491-CE | VS1-C5-00-558-CE | VS1-C3-01-541-CE | VS1-C4-00-CE |
| Pengeluar | Artesyn Embedded Power | Artesyn Embedded Power | Artesyn Embedded Power | Artesyn Embedded Power |
| Semasa - output 1 | - | - | - | - |
| Jumlah Output | - | - | - | - |
| Beban minimum yang diperlukan | - | - | - | - |
| Voltan - Input | - | - | - | - |
| Agensi kelulusan | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Voltan - Pengasingan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| kecekapan | - | - | - | - |
| Voltan - Output 2 | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Voltan - Output 3 | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Voltan - output 5 | - | - | - | - |
| Voltan - Output 4 | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltan - Output 1 | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Voltan - output 6 | - | - | - | - |
Muat turun VS1-C1-03-CE PDF datasheets dan dokumentasi Artesyn Embedded Power untuk VS1-C1-03-CE - Artesyn Embedded Power.
VS1-B9-B9-10-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 48V 1500W
VS1-C2-03-491-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 5V 1500W
VS1-B9-E25-00-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 48V 5V 24V 1500W
VS1-B9-B2-00-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 48V 5V 1500W
VS1-C5-00-575-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 24V 1500W
VS1-C3-00-574-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 12V 1500W
VS1-C3-01-541-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 12V 1500W
VS1-B9-00-482-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 48V 1500W
VS1-C3-01-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 12V 1500W
VS1-C4-00-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 15V 1500W
VS1-B9-01-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 48V 1500W
VS1-C3-00-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 12V 1500W
VS1-B9-00-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 48V 1500W
VS1-B8-B8-00-424-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 1500W
VS1-C2-00-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 5V 1500W
VS1-B9-B9-00-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 2X48V 1500W
VS1-C0-00-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 2V 1500W
VS1-C5-00-558-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 24V 1500WAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.