- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $1,198.633 | $1,198.63 |
| 200+ | $463.855 | $92,771.00 |
| 500+ | $447.554 | $223,777.00 |
| 1000+ | $439.499 | $439,499.00 |
Spesifikasi teknologi AE2000SSH6549
Spesifikasi Teknikal Anatech Electronics Inc. - AE2000SSH6549, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Anatech Electronics Inc. - AE2000SSH6549
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Anatech Electronics Inc. |
| Saiz / Dimensi | 2.205" L x 1.417" W (56.00mm x 36.00mm) |
| Siri | - |
| Ripple | - |
| Pakej / Kes | Module, SMA Connectors |
| Pakej | Box |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| Kehilangan Insertion | 2dB |
| Ketinggian (Max) | 0.406" (10.30mm) |
| kekerapan | 2GHz (Cutoff) |
| Jenis penapis | High Pass |
| bandwidth | 11GHz |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Anatech Electronics Inc. AE2000SSH6549.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | AE2000SSH6585 | AE20000SSL1065 | AE2000SSL1034 | AE20000SSL1025 |
| Pengeluar | Anatech Electronics Inc. | Anatech Electronics Inc. | Anatech Electronics Inc. | Anatech Electronics Inc. |
| kekerapan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jenis penapis | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| bandwidth | - | - | - | - |
| Ripple | - | - | - | - |
| Ketinggian (Max) | - | - | - | - |
| Kehilangan Insertion | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
AE2002Amphenol Industrial OperationsCONNECTOR
AE2000L9250Anatech Electronics Inc.DC-2000 MHZ LOW PASS FILTER
AE200B9441Anatech Electronics Inc.200 MHZ LC BAND PASS FILTER
AE200H9897Anatech Electronics Inc.200 MHZ HIGH PASS FILTER
AE2012B11162Anatech Electronics Inc.2012.5 MHZ BAND PASS FILTER
AE2000H9787Anatech Electronics Inc.2-10 GHZ HIGHPASS FILTER
AE2000SSH6585Anatech Electronics Inc.2000 MHZ SUSPENDED STRIPLINE HIG
AE2000SSL1034Anatech Electronics Inc.2000 MHZ SUSPENDED STRIPLINE LOW
AE200B11072Anatech Electronics Inc.200MHZ BAND PASS FILTER
AE2000L8874Anatech Electronics Inc.1000-1600 MHZ LOWPASS FILTER
AE20000SSL1025Anatech Electronics Inc.20000 MHZ SUSPENDED STRIPLINE LO
AE200H9886Anatech Electronics Inc.200 MHZ LC HIGHPASS FILTER
AE20000SSL1065Anatech Electronics Inc.20000 MHZ SUSPENDED STRIPLINE LO
AE2000B11568Anatech Electronics Inc.2000 MHZ CAVITY BAND PASS FILTERAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.