- Jess***Jones
- 2026/04/17
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.388 | $0.39 |
| 10+ | $0.318 | $3.18 |
| 30+ | $0.283 | $8.49 |
| 100+ | $0.249 | $24.90 |
| 500+ | $0.228 | $114.00 |
| 1000+ | $0.218 | $218.00 |
Spesifikasi teknologi MAX706TCSA
Spesifikasi Teknikal Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX706TCSA, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX706TCSA
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Maxim Integrated |
| Voltan - Ambang | 3.08V |
| Jenis | Power Supply Monitor |
| Pembekal Peranti Pakej | 8-SOIC |
| Siri | - |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Reset | Active Low |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakej | Bulk |
| Pengeluaran | Push-Pull, Totem Pole |
| Suhu Operasi | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Bilangan Voltan Dipantau | 1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Nombor produk asas | MAX706 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX706TCSA.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | MAX706TCSA+ | MAX706TCSA+TG24 | MAX706TCSA+TG104 | MAX706TCSA+T |
| Pengeluar | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Reset | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pengeluaran | - | - | - | - |
| Bilangan Voltan Dipantau | - | - | - | - |
| Reset Timeout | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jenis | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltan - Ambang | - | - | - | - |
MAX706TCSA-TG069Analog Devices / Maxim Integrated
MAX706SEUA+Maxim
MAX706TCSA+TG24Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC SUPERVISOR
MAX706TCUAMaxim
MAX706SEUAAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX706TCSA+TG104Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC SUPERVISOR
MAX706TCSA-TAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX706TC/DAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC SUPERVISOR 1 CHANNEL DIE
MAX706TCPA+
MAX706TCPAAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.