- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfPanduan penomboran bahagian
Part Numbering System.pdfSpesifikasi teknologi MAX358CWE+
Spesifikasi Teknikal Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX358CWE+, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX358CWE+
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Maxim Integrated |
| Voltan - Bekalan, Single (V +) | - |
| Voltan - Bekalan, Dual (V ±) | ±4.5V ~ 18V |
| Tukar Time (Ton, Toff) (Max) | 300ns, 300ns (Typ) |
| Tukar Circuit | - |
| Pembekal Peranti Pakej | 16-SOIC |
| Siri | - |
| Pakej / Kes | 16-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Pakej | Tube |
| Suhu Operasi | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Dalam Negeri Rintangan (Max) | 1.8kOhm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bilangan Circuits | 1 |
| Pemultipleks / demultiplexer Circuit | 8:1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Semasa - Kebocoran (IS (off)) (Max) | 10µA |
| crosstalk | - |
| suntikan caj | - |
| Pencocokan saluran ke saluran (& delta; ron) | - |
| Channel kemuatan (CS (off), CD (off)) | 5pF, 25pF |
| Nombor produk asas | MAX358 |
| -3dB Bandwidth | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX358CWE+.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | MAX358CWE+T | MAX358EWE+ | MAX358EWE+T | MAX358CWE |
| Pengeluar | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tukar Circuit | - | - | - | - |
| -3dB Bandwidth | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan, Dual (V ±) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pencocokan saluran ke saluran (& delta; ron) | - | - | - | - |
| Tukar Time (Ton, Toff) (Max) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Bilangan Circuits | - | - | - | - |
| suntikan caj | - | - | - | - |
| crosstalk | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pemultipleks / demultiplexer Circuit | - | - | - | - |
| Channel kemuatan (CS (off), CD (off)) | - | - | - | - |
| Dalam Negeri Rintangan (Max) | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Voltan - Bekalan, Single (V +) | - | - | - | - |
| Semasa - Kebocoran (IS (off)) (Max) | - | - | - | - |
Muat turun MAX358CWE+ PDF datasheets dan dokumentasi Analog Devices Inc./Maxim Integrated untuk MAX358CWE+ - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX3580ETJMaxim
MAX3580EVKIT+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedKIT EVAL FOR MAX3580 TV TUNER
MAX358MJEAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC MUX 8:1 1.5KOHM 16CERDIP
MAX3580ETJ+CA1Analog Devices / Maxim Integrated
MAX358AUA+Analog Devices / Maxim IntegratedAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.