- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
P51 Datasheet.pdfPerhimpunan/Asal PCN
Base Housing Supplier Update 11/Aug/2016.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $130.144 | $130.14 |
Spesifikasi teknologi P51-3000-A-AD-I12-5V-000-000
Spesifikasi Teknikal Amphenol SSI Technologies - P51-3000-A-AD-I12-5V-000-000, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Amphenol SSI Technologies - P51-3000-A-AD-I12-5V-000-000
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Amphenol SSI Technologies |
| Voltan - Bekalan | 8V ~ 30V |
| Style penamatan | Cable 1 |
| Pembekal Peranti Pakej | - |
| Siri | MediaSensor™ |
| Jenis tekanan | Absolute |
| Port Style | Threaded |
| Port Saiz | Male - 7/16" (11.11mm) UNF |
| Pakej / Kes | Cylinder |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Box |
| Jenis output | Analog Voltage |
| Pengeluaran | 1 V ~ 5 V |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 105°C |
| pengendalian tekanan | 3000PSI (20684.27kPa) |
| Tekanan maksimum | - |
| ciri-ciri | Amplified Output, Temperature Compensated |
| aplikasi | Industrial Automation |
| Ketepatan | ±0.5% |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 9026.20.4000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Amphenol SSI Technologies P51-3000-A-AD-I12-5V-000-000.
| Atribut produk | ![]() |
|
|---|---|---|
| Nombor Bahagian | P51-3000-A-AD-I12-5V-000-000 | SIT8008AC-32-18E-68.695000Y |
| Pengeluar | Amphenol SSI Technologies | SiTime |
| Tekanan maksimum | - | - |
| Pakej / Kes | Cylinder | 4-SMD, No Lead |
| Ketepatan | ±0.5% | - |
| Siri | MediaSensor™ | SiT8008 |
| pengendalian tekanan | 3000PSI (20684.27kPa) | - |
| Pakej | Box | - |
| Pengeluaran | 1 V ~ 5 V | LVCMOS |
| Port Saiz | Male - 7/16" (11.11mm) UNF | - |
| aplikasi | Industrial Automation | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | - |
| Jenis output | Analog Voltage | - |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 105°C | -20°C ~ 70°C |
| Style penamatan | Cable 1 | - |
| Jenis tekanan | Absolute | - |
| Port Style | Threaded | - |
| Voltan - Bekalan | 8V ~ 30V | 1.8V |
| ciri-ciri | Amplified Output, Temperature Compensated | - |
Muat turun P51-3000-A-AD-I12-5V-000-000 PDF datasheets dan dokumentasi Amphenol SSI Technologies untuk P51-3000-A-AD-I12-5V-000-000 - Amphenol SSI Technologies.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.