- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $2.054 | $2.05 |
| 10+ | $2.001 | $20.01 |
| 30+ | $1.966 | $58.98 |
| 100+ | $1.93 | $193.00 |
Spesifikasi teknologi AT04-3P-BM04
Spesifikasi Teknikal Amphenol Sine Systems Corp - AT04-3P-BM04, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Amphenol Sine Systems Corp - AT04-3P-BM04
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Amphenol Audio |
| Penilaian voltan | - |
| penamatan | Solder |
| Style | Board to Cable/Wire |
| menyelubungi | Shrouded - 4 Wall |
| Siri | BoardLock™ AT |
| Row Jarak - Mengawan | - |
| Pitch - Mengawan | - |
| Pakej | Tray |
| Secara keseluruhan Cara Negara | - |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan Sarat | All |
| Bilangan Jawatan | 3 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan Terbakar Rating | - |
| Mengawan menyusun Heights | - |
| Berbeza Penghantaran Data | Thermoplastic |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penebat Tinggi | 0.835" (21.21mm) |
| penebat Warna | Black |
| Perlindungan Ingress | IP67 |
| ciri-ciri | Board Lock, Potting Wall |
| Jenis Fastening | Latch Holder |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 13A |
| Jenis hubungan | Male Pin |
| Hubungi bentuk | Circular |
| Hubungi bahan | Copper Alloy |
| Cara Negara - Post | - |
| Cara Negara - Mengawan | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - |
| Cara Selesai - Post | - |
| Cara Selesai - Mengawan | Nickel |
| Jenis penyambung | Receptacle |
| Nombor produk asas | AT04-3P |
| aplikasi | Automotive, General Purpose, Industrial |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Amphenol Sine Systems Corp AT04-3P-BM04.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | AT04-3P-BM04 | AT04-3P-BM02 | AT04-3P-BM01 | AT04-3P-BM03 |
| Pengeluar | Amphenol Sine Systems Corp | Amphenol Sine Systems Corp | Amphenol Sine Systems Corp | Amphenol Sine Systems Corp |
| Hubungi bentuk | Circular | Circular | Circular | Circular |
| Nombor produk asas | AT04-3P | AT04-3P | AT04-3P | AT04-3P |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 13A | 13A | 13A | 13A |
| Row Jarak - Mengawan | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | Male Pin | Male Pin | Male Pin | Male Pin |
| Hubungi bahan | Copper Alloy | Copper Alloy | Copper Alloy | Copper Alloy |
| Cara Selesai - Mengawan | Nickel | Gold | Gold | Nickel |
| Mengawan menyusun Heights | - | - | - | - |
| menyelubungi | Shrouded - 4 Wall | Shrouded - 4 Wall | Shrouded - 4 Wall | Shrouded - 4 Wall |
| aplikasi | Automotive, General Purpose, Industrial | Automotive, General Purpose, Industrial | Automotive, General Purpose, Industrial | Automotive, General Purpose, Industrial |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - | - | - | - |
| Jenis penyambung | Receptacle | Receptacle | Receptacle | Receptacle |
| Style | Board to Cable/Wire | Board to Cable/Wire | Board to Cable/Wire | Board to Cable/Wire |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | Board Lock, Potting Wall | Board Lock, Potting Wall | Board Lock | Board Lock |
| penebat Tinggi | 0.835" (21.21mm) | 0.835" (21.21mm) | 0.835" (21.21mm) | 0.835" (21.21mm) |
| Bilangan Jawatan Sarat | All | All | All | All |
| Pakej | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Bilangan Baris | 2 | 2 | 2 | 2 |
| pemasangan Jenis | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Berbeza Penghantaran Data | Thermoplastic | Thermoplastic | Thermoplastic | Thermoplastic |
| Siri | BoardLock™ AT | BoardLock™ AT | BoardLock™ AT | BoardLock™ AT |
| Cara Negara - Post | - | - | - | - |
| Pitch - Mengawan | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| Secara keseluruhan Cara Negara | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C |
| Jenis Fastening | Latch Holder | Latch Holder | Latch Holder | Latch Holder |
| penamatan | Solder | Solder | Solder | Solder |
| Perlindungan Ingress | IP67 | IP67 | IP67 | IP67 |
| penebat Warna | Black | Black | Black | Black |
| Cara Negara - Mengawan | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Cara Selesai - Post | - | - | - | - |
Muat turun AT04-3P-BM04 PDF datasheets dan dokumentasi Amphenol Sine Systems Corp untuk AT04-3P-BM04 - Amphenol Sine Systems Corp.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.