- Jess***Jones
- 2026/04/17
PCN Ossolescence/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfSpesifikasi teknologi SFW16R-5STE1
Spesifikasi Teknikal Amphenol ICC (FCI) - SFW16R-5STE1, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Amphenol ICC (FCI) - SFW16R-5STE1
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Amphenol Aorora |
| Penilaian voltan | - |
| penamatan | Solder |
| Siri | SFW-R |
| Pitch | 0.039' (1.00mm) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | - |
| Bilangan Jawatan | 16 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, Right Angle |
| Cycles mengawan | - |
| Bahan Terbakar Rating | - |
| mengunci Ciri | Slide Lock |
| perumahan bahan | Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled |
| Warna perumahan | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tinggi Lembaga atas | 0.106' (2.70mm) |
| Jenis Flat Flex | CIC |
| ciri-ciri | Zero Insertion Force (ZIF) |
| FFC, FCB Ketebalan | 0.30mm |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - |
| Hubungi bahan | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - |
| Hubungi Selesai | - |
| Penyambung / Jenis Hubungan | Contacts, Bottom |
| Jenis Kabel End | Tapered |
| Nombor produk asas | SFW16R |
| penggerak Bahan | - |
| penggerak Warna | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4051 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Amphenol ICC (FCI) SFW16R-5STE1.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | SFW16R-5STE1LF | SFW16R-2STGE1LF | SFW16R-4STE1LF | SFW16R-4STE1 |
| Pengeluar | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| Siri | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Cycles mengawan | - | - | - | - |
| Tinggi Lembaga atas | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| penggerak Bahan | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Penyambung / Jenis Hubungan | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| perumahan bahan | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| FFC, FCB Ketebalan | - | - | - | - |
| mengunci Ciri | - | - | - | - |
| Jenis Flat Flex | - | - | - | - |
| Warna perumahan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jenis Kabel End | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| penggerak Warna | - | - | - | - |
Muat turun SFW16R-5STE1 PDF datasheets dan dokumentasi Amphenol ICC (FCI) untuk SFW16R-5STE1 - Amphenol ICC (FCI).
SFW16R-3STAE1LFAmphenol ICC (FCI)CONN FPC BOTTOM 16POS 1MM R/A
SFW16R-4STZE5LFAmphenol ICC (FCI)CONN TOP 16POS 1MM R/A
SFW16R-5STE1LFAmphenol ICC (FCI)CONN CIC BOTTOM 16POS 1MM R/A
SFW16R-6STE5LFAmphenol ICC (FCI)FFC/FPC CONN
SFW16R-4STAE1LFAmphenol ICC (FCI)CONN FPC TOP 16POS 1MM R/A
SFW16R-6STE1Amphenol ICC (FCI)CONN CIC TOP 16POS 1MM R/A
SFW16S-2STE1LF/BKNAmphenol ICC (FCI)SFW16S-2STE1LF/BKN
SFW16R-6STE1LFAmphenol ICC (FCI)CONN CIC TOP 16POS 1MM R/A
SFW16S-2STME1Amphenol ICC (FCI)CONN FFC FPC VERT 16POS 1MM SMD
SFW16R-4STE5LFAmphenol ICC (FCI)CONN FFC FPC TOP 16POS 1MM R/A
SFW16R-2STGE1LFAmphenol ICC (FCI)CONN FPC TOP 16POS 1MM R/AAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.