- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN Ossolescence/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfSpesifikasi teknologi 90726-135HLF
Spesifikasi Teknikal Amphenol ICC (FCI) - 90726-135HLF, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Amphenol ICC (FCI) - 90726-135HLF
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Amphenol Aorora |
| Penilaian voltan | - |
| penamatan | Solder |
| Style | Board to Board |
| menyelubungi | Unshrouded |
| Siri | BERGSTIK® II |
| Row Jarak - Mengawan | - |
| Pitch - Mengawan | 0.100' (2.54mm) |
| Pakej | Bulk |
| Secara keseluruhan Cara Negara | 0.440' (11.18mm) |
| Suhu Operasi | - |
| Bilangan Baris | 1 |
| Bilangan Jawatan Sarat | All |
| Bilangan Jawatan | 35 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Mengawan menyusun Heights | - |
| Berbeza Penghantaran Data | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penebat Tinggi | 0.100' (2.54mm) |
| penebat Warna | Black |
| Perlindungan Ingress | - |
| ciri-ciri | - |
| Jenis Fastening | Push-Pull |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - |
| Jenis hubungan | Male Pin |
| Hubungi bentuk | Square |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze |
| Cara Negara - Post | 0.110' (2.79mm) |
| Cara Negara - Mengawan | 0.230' (5.84mm) |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | 30.0µin (0.76µm) |
| Cara Selesai - Post | - |
| Cara Selesai - Mengawan | Gold or Gold, GXT™ |
| Jenis penyambung | Header |
| Nombor produk asas | 90726 |
| aplikasi | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Amphenol ICC (FCI) 90726-135HLF.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 90726-131HLF | 90726-132HLF | 90726-130HLF | 90726-134HLF |
| Pengeluar | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan Sarat | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Hubungi bentuk | - | - | - | - |
| Berbeza Penghantaran Data | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Style | - | - | - | - |
| menyelubungi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| penebat Warna | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Post | - | - | - | - |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Jenis Fastening | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Mengawan | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Cara Negara - Post | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Cara Negara - Mengawan | - | - | - | - |
| Pitch - Mengawan | - | - | - | - |
| Secara keseluruhan Cara Negara | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - | - | - | - |
| penebat Tinggi | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Row Jarak - Mengawan | - | - | - | - |
| Mengawan menyusun Heights | - | - | - | - |
Muat turun 90726-135HLF PDF datasheets dan dokumentasi Amphenol ICC (FCI) untuk 90726-135HLF - Amphenol ICC (FCI).
90726-131HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 31POS 2.54MM
90726-129HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 29POS 2.54MM
90726-132HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
90726-134HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
90726-230Amphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 30POS 2.54MM
90726-203HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
90726-136HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
90726-127HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 27POS 2.54MM
90726-236HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
90726-207HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 7POS 2.54MM
90726-133HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 33POS 2.54MM
90726-203Amphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
90726-128HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 28POS 2.54MM
90726-130HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 30POS 2.54MM
90726-126HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 26POS 2.54MMAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.