- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $1.76 | $1.76 |
Spesifikasi teknologi 10131930-225ULF
Spesifikasi Teknikal Amphenol ICC (FCI) - 10131930-225ULF, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Amphenol ICC (FCI) - 10131930-225ULF
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Amphenol Aorora |
| Penilaian voltan | 200V |
| penamatan | Solder |
| Style | Board to Board |
| Siri | Minitek® 2.00mm |
| Row Jarak - Mengawan | - |
| Pitch - Mengawan | 0.079" (2.00mm) |
| Pakej | Tube |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 1 |
| Bilangan Jawatan Sarat | All |
| Bilangan Jawatan | 25 |
| pemasangan Jenis | Through Hole, Right Angle |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Mengawan menyusun Heights | - |
| Berbeza Penghantaran Data | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| penebat Tinggi | 0.079" (2.00mm) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penebat Warna | Black |
| Perlindungan Ingress | - |
| ciri-ciri | - |
| Jenis Fastening | Push-Pull |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 2A |
| Jenis hubungan | Female Socket |
| Hubungi bentuk | Square |
| Hubungi bahan | Copper Alloy |
| Cara Negara - Post | 0.098" (2.50mm) |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | 100.0µin (2.54µm) |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | 15.0µin (0.38µm) |
| Cara Selesai - Post | Tin |
| Cara Selesai - Mengawan | Gold |
| Jenis penyambung | Receptacle |
| Nombor produk asas | 10131930 |
| aplikasi | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Amphenol ICC (FCI) 10131930-225ULF.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 10131930-223ULF | 10131930-222ULF | 10131930-220ULF | 10131930-224ULF |
| Pengeluar | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| penamatan | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Hubungi bentuk | - | - | - | - |
| Mengawan menyusun Heights | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Pitch - Mengawan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Siri | - | - | - | - |
| Jenis Fastening | - | - | - | - |
| penebat Warna | - | - | - | - |
| penebat Tinggi | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Style | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Mengawan | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Post | - | - | - | - |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - | - | - | - |
| Row Jarak - Mengawan | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Cara Negara - Post | - | - | - | - |
| Berbeza Penghantaran Data | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan Sarat | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
10131930-221ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 21P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-218ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 18P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-309ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 9P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-305ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 5P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-217ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 17P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-223ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 23P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-310ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 10P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-306ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 6P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-219ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 19P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-303ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 3P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-216ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 16P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-304ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 4P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-302ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 2P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-224ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 24P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-220ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 20P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-308ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 8P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-222ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 22P 0.079 GOLD PCB R/A
10131930-307ULFAmphenol ICC (FCI)CONN RCPT 7P 0.079 GOLD PCB R/AAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.