- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.709 | $0.71 |
| 200+ | $0.283 | $56.60 |
| 500+ | $0.274 | $137.00 |
| 1000+ | $0.269 | $269.00 |
Spesifikasi teknologi K60301500000G
Spesifikasi Teknikal Amphenol Anytek - K60301500000G, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Amphenol Anytek - K60301500000G
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Amphenol Anytek |
| Penamatan Wire | Screw - Rising Cage Clamp |
| tolok Wire | 16-24 AWG |
| voltan | 300 V |
| Torque - Screw | 0.31 Nm (2.7 Lb-In) |
| Siri | K6 |
| skru Thread | M3 |
| Skru bahan - Plating | Steel |
| Jawatan Per Level | 3 |
| Pitch | 0.177' (4.50mm) |
| Pakej | Bulk |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | - |
| Bilangan Tahap | 1 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| mengawan Haluan | Horizontal with Board |
| perumahan bahan | - |
| ciri-ciri | - |
| Semasa | 10 A |
| Hubungi bahan - Plating | - |
| warna | Green |
| Clamp bahan - Plating | Brass |
| Nombor produk asas | K603 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Amphenol Anytek K60301500000G.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | K60801500000G | K60701500000G | K60501500000G | K60201500000G |
| Pengeluar | Amphenol Anytek | Amphenol Anytek | Amphenol Anytek | Amphenol Anytek |
| Bilangan Tahap | - | - | - | - |
| Penamatan Wire | - | - | - | - |
| Torque - Screw | - | - | - | - |
| mengawan Haluan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Semasa | - | - | - | - |
| Skru bahan - Plating | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Jawatan Per Level | - | - | - | - |
| tolok Wire | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| skru Thread | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Siri | - | - | - | - |
| Hubungi bahan - Plating | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| voltan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pitch | - | - | - | - |
| perumahan bahan | - | - | - | - |
| Clamp bahan - Plating | - | - | - | - |
K60177CTDK-Lambda Americas IncCONFIG PS QUAD OUTPUT 650W
K60801500000GAmphenol AnytekTERM BLK 8POS SIDE ENT 4.5MM PCB
K60901500000GAmphenol AnytekTERM BLK 9POS SIDE ENT 4.5MM PCB
K60195CTDK-Lambda Americas IncAC/DC CONVERTER
K60601500000GAmphenol AnytekTERM BLK 6POS SIDE ENT 4.5MM PCB
K60401500000GAmphenol AnytekTERM BLK 4POS SIDE ENT 4.5MM PCB
K60201500000GAmphenol AnytekTERM BLK 2POS SIDE ENT 4.5MM PCB
K60501500000GAmphenol AnytekTERM BLK 5POS SIDE ENT 4.5MM PCB
K60701500000GAmphenol AnytekTERM BLK 7POS SIDE ENT 4.5MM PCB
K605000Nibco4895 11/4 HXH P TRAP W/UNION JOI
K600400Nibco4892CR 11/2X11/4 HXSJ P-TRP W/UN
K600500Nibco4892R 11/2X11/4 HXSJ PTRAP W/UN
K600350Nibco4892 11/2 HXSJ PTRAP W/UNION JOI
K603000Nibco4893 11/2OR11/2X11/4 HXSJ PTRAP
K600370Nibco4892C 11/2 HXSJ PTRAP W/UN JOINT
K60271.1Bridge2.0Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.