- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Helaian data
MIL-DTL-38999 Catalog.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $191.144 | $191.14 |
Spesifikasi teknologi TV06DT-21-75A
Spesifikasi Teknikal Amphenol Aerospace Operations - TV06DT-21-75A, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Amphenol Aerospace Operations - TV06DT-21-75A
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Amphenol Aerospace Operations |
| Jenis | For Male Pins |
| perisai | Shielded |
| Shell saiz, MIL | - |
| Shell Saiz - Insert | 21-75 |
| Bahan Shell | Aluminum |
| Shell Selesai | Durmalon™ |
| Siri | MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV |
| pembungkusan | Bulk |
| Nama lain | AATV06DT-21-75A TV06DT2175A |
| orientasi | N (Normal) |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 175°C |
| Bilangan Jawatan | 4 (Coax) |
| Nota | Contacts Not Included |
| pemasangan Jenis | Free Hanging (In-Line) |
| pemasangan Ciri | - |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bahan Terbakar Rating | - |
| Pengilang Standard Lead Time | 12 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Masukkan bahan | - |
| Perlindungan Ingress | Environment Resistant |
| termasuk | - |
| Warna perumahan | - |
| ciri-ciri | Coupling Nut, Self Locking |
| Jenis Fastening | Threaded |
| Penerangan terperinci | 4 (Coax) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking |
| Gandingan Nut Bahan, Plating | Aluminum, Durmalon™ |
| Gandingan Nut Diameter | 1.642" (41.71mm) |
| Jenis hubungan | Crimp |
| Hubungi Saiz | 8 Coax |
| Hubungi bentuk | Circular |
| Jenis penyambung | Plug Housing |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Lead percuma / RoHS Compliant |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Amphenol Aerospace Operations TV06DT-21-75A.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | TV06DT-21-75AA | TV06DT-21-75AB | TV06DT-21-75BA | TV06DT-21-75PA-LC |
| Pengeluar | Amphenol Aerospace Operations | Amphenol Aerospace Operations | Amphenol Aerospace Operations | Amphenol Aerospace Operations |
| Masukkan bahan | - | - | - | - |
| orientasi | - | - | - | - |
| Hubungi bentuk | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Gandingan Nut Bahan, Plating | - | - | - | - |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | - | - | - | - |
| Warna perumahan | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Shell saiz, MIL | - | - | - | - |
| perisai | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Gandingan Nut Diameter | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| Penerangan terperinci | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Nama lain | - | - | - | - |
| Hubungi Saiz | - | - | - | - |
| Status Status Percuma / Rosh Status | - | - | - | - |
| Bahan Shell | - | - | - | - |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| pembungkusan | - | - | - | - |
| Jenis Fastening | - | - | - | - |
| pemasangan Ciri | - | - | - | - |
| Nota | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| termasuk | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Shell Selesai | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pengilang Standard Lead Time | - | - | - | - |
| Shell Saiz - Insert | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Muat turun TV06DT-21-75A PDF datasheets dan dokumentasi Amphenol Aerospace Operations untuk TV06DT-21-75A - Amphenol Aerospace Operations.
TV06DT-21-75BBAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG HSNG FMALE 4POS INLINE
TV06DT-21-41SB-LCAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE
TV06DT-21-75BAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG HSNG FMALE 4POS INLINE
TV06DT-21-75PAAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG MALE 4POS CRIMP
TV06DT-21-75PAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG MALE 4POS CRIMP
TV06DT-21-41PA-LCAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
TV06DT-21-75PA-LCAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG HSG MALE 4POS INLINE
TV06DT-21-41PBAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
TV06DT-21-41SBAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
TV06DT-21-75AAAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG HSG MALE 4POS INLINE
TV06DT-21-41SAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
TV06DT-21-41SAAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
TV06DT-21-41PB-LCAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
TV06DT-21-75BAAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG HSNG FMALE 4POS INLINE
TV06DT-21-75P-LCAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG HSG MALE 4POS INLINE
TV06DT-21-41SA-LCAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE
TV06DT-21-75ABAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG HSG MALE 4POS INLINE
TV06DT-21-41S-LCAmphenol Aerospace OperationsCONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINEAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.