- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $16.698 | $16.70 |
Spesifikasi teknologi AMI-23B-8-1
Spesifikasi Teknikal Altran Magnetics, LLC - AMI-23B-8-1, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Altran Magnetics, LLC - AMI-23B-8-1
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Altran Magnetics, Inc. |
| Voltan - Rated DC | - |
| Voltan - Rated AC | 250V |
| Style penamatan | Quick Connect |
| Siri | AMI-23 |
| Pakej | Box |
| Suhu Operasi | -25°C ~ 100°C |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| inductance | 8mH |
| Kekerapan - Beroperasi | DC ~ 400Hz |
| Jenis penapis | Single Phase |
| Semasa | 8 A |
| konfigurasi | Single Stage |
| Nombor produk asas | AMI-23B |
| Agensi kelulusan | CE, cURus |
| aplikasi | Medical |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.30.8000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Altran Magnetics, LLC AMI-23B-8-1.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | AMI-23B-8-3 | AMI-23B-4-1 | AMI-23B-3-1 | AMI-23B-6-1 |
| Pengeluar | Altran Magnetics, LLC | Altran Magnetics, LLC | Altran Magnetics, LLC | Altran Magnetics, LLC |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Semasa | - | - | - | - |
| Agensi kelulusan | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Voltan - Rated AC | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jenis penapis | - | - | - | - |
| Kekerapan - Beroperasi | - | - | - | - |
| Voltan - Rated DC | - | - | - | - |
| inductance | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| konfigurasi | - | - | - | S/H-ADC |
AMI-23B-6-3Altran Magnetics, LLCLINE FILTER 250VAC 6A CHASS MNT
AMI-23B-30-6Altran Magnetics, LLCLINE FILTER 30A 250VAC CHASS
AMI-26-1-3Altran Magnetics, LLCLINE FILTER 1A 250VAC CHASS
AMI-26-16-3Altran Magnetics, LLCLINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
AMI-23B-8-3Altran Magnetics, LLCLINE FILTER 250VAC 8A CHASS MNT
AMI-26-10-3Altran Magnetics, LLCLINE FILTER 10A 250VAC CHASS
AMI-23B-3-3Altran Magnetics, LLCLINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
AMI-23B-4-3Altran Magnetics, LLCLINE FILTER 250VAC 4A CHASS MNT
AMI-23B-20-6Altran Magnetics, LLCLINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
AMI-26-16-1Altran Magnetics, LLCLINE FILTER 16A 250VAC CHASS
AMI-23B-20-3Altran Magnetics, LLCLINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
AMI-26-12-3Altran Magnetics, LLCLINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNTAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.