- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
RDC60.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $31.84 | $31.84 |
| 200+ | $12.70 | $2,540.00 |
| 500+ | $12.28 | $6,140.00 |
| 1000+ | $12.07 | $12,070.00 |
Spesifikasi teknologi RDC60-391K-RC
Spesifikasi Teknikal Allied Components International - RDC60-391K-RC, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Allied Components International - RDC60-391K-RC
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Allied Components International |
| Jenis | Drum Core, Wirewound |
| Toleransi | ±10% |
| Pembekal Peranti Pakej | Radial |
| Saiz / Dimensi | 2.000" Dia (50.80mm) |
| perisai | Unshielded |
| Siri | RDC60 |
| penilaian | - |
| Q @ Freq | - |
| Pakej / Kes | Radial, Vertical Cylinder |
| Pakej | Box |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan - Teras | - |
| Frekuensi Induktans - Ujian | 1 kHz |
| inductance | 390 µH |
| Tinggi - Duduk (Max) | 1.500" (38.10mm) |
| Kekerapan - Sendiri salunan | - |
| ciri-ciri | - |
| DC Rintangan (DCR) | 55mOhm Max |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 13.5 A |
| Semasa - Ketepuan (ISAT) | 13.6A |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH info available upon request |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Allied Components International RDC60-391K-RC.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | RDC60-331K-RC | RDC60-393K-RC | RDC60-392K-RC | RDC60-181K-RC |
| Pengeluar | Allied Components International | Allied Components International | Allied Components International | Allied Components International |
| Siri | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| penilaian | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Semasa - Ketepuan (ISAT) | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Bahan - Teras | - | - | - | - |
| perisai | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Frekuensi Induktans - Ujian | - | - | - | - |
| inductance | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kekerapan - Sendiri salunan | - | - | - | - |
| DC Rintangan (DCR) | - | - | - | - |
Muat turun RDC60-391K-RC PDF datasheets dan dokumentasi Allied Components International untuk RDC60-391K-RC - Allied Components International.
RDCB-37P(05)Hirose Electric Co LtdCONN D-SUB PLUG PNL MNT T/H R/A
RDC803001AALPS
RDC803101A(ALPS)Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.