- Jess***Jones
- 2026/04/17
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $2.64 | $2.64 |
| 200+ | $1.053 | $210.60 |
| 500+ | $1.019 | $509.50 |
| 1000+ | $1.001 | $1,001.00 |
Spesifikasi teknologi TX22-18025S-19.200-R
Spesifikasi Teknikal Aker Technology USA - TX22-18025S-19.200-R, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Aker Technology USA - TX22-18025S-19.200-R
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Aker Technology USA |
| Voltan - Bekalan | 1.8V |
| Jenis | TCXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Saiz / Dimensi | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 4-SMD, No Lead |
| Pengeluaran | Clipped Sine Wave |
| Suhu Operasi | -20°C ~ 70°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| fungsi | - |
| kekerapan kestabilan | ±2.5ppm |
| kekerapan | 19.2 MHz |
| Semasa - Bekalan (Max) | 2.5mA |
| Resonator Base | Crystal |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Aker Technology USA TX22-18025S-19.200-R.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | TX22-18025S-19.200-X-R | TX22-18025S-19.200-X-M | TX22-18025S-19.200-M | TX22-18020S-19.200-X-R |
| Pengeluar | Aker Technology USA | Aker Technology USA | Aker Technology USA | Aker Technology USA |
| fungsi | - | - | - | - |
| Resonator Base | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Jenis | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pengeluaran | - | - | - | - |
| kekerapan kestabilan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| kekerapan | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Semasa - Bekalan (Max) | - | - | - | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - |
TX22-18020S-19.200-RAker Technology USAXTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV
TX22-33010S-38.400-CTAker Technology USAXTAL OSC TCXO 38.4000MHZ SNWV
TX22-33010S-26.000-RAker Technology USAXTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV
TX22-18025S-19.200-X-RAker Technology USAXTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV
TX22-18020S-19.200-X-RAker Technology USAXTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV
TX22-33010S-26.000-MAker Technology USAXTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWVAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.