- Jess***Jones
- 2026/04/17
Spesifikasi teknologi CX10S-DDBBHC-P-A-DK00000
Spesifikasi Teknikal Advanced Energy - CX10S-DDBBHC-P-A-DK00000, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Advanced Energy - CX10S-DDBBHC-P-A-DK00000
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Advanced Energy |
| Voltan - output 6 | 24V |
| Voltan - output 5 | 5V |
| Voltan - Output 4 | 12V |
| Voltan - Output 3 | 12V |
| Voltan - Output 2 | 48V |
| Voltan - Output 1 | 48V |
| Voltan - Pengasingan | 4 kV |
| Voltan - Input | 85 ~ 264 VAC |
| Jenis | Enclosed |
| Nombor standard | 60601-1; 60950-1; 62368-1 |
| Saiz / Dimensi | 10.22" L x 6.46" W x 1.60" H (259.5mm x 164.0mm x 40.6mm) |
| Siri | COOLX®1000 |
| Kuasa (Watt) | 1000W |
| Pakej | Box |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Jumlah Output | 7 |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| Beban minimum yang diperlukan | No |
| ciri-ciri | Adjustable Output, PMBus™, Remote Sense, Standby Output, Universal Input |
| kecekapan | 93% |
| Semasa - output 6 | 3 A |
| Semasa - output 5 | 6 A |
| Semasa - output 4 | 15 A |
| Semasa - output 3 | 15 A |
| Semasa - output 2 | 4.17 A |
| Semasa - output 1 | 4.17 A |
| Nombor produk asas | CX10S |
| Agensi kelulusan | CSA, EN, IEC, UL |
| aplikasi | ITE (Commercial), Medical |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Mencapai status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9540 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Advanced Energy CX10S-DDBBHC-P-A-DK00000.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | CX10S-DDBBGH-P-A-DK00000 | CX10S-DDBBHB-P-A-DK00000 | CX10S-DDBBHG-P-A-DK00000 | CX10S-DDBBGC-P-A-DK00000 |
| Pengeluar | Advanced Energy | Advanced Energy | Advanced Energy | Advanced Energy |
| Voltan - Output 2 | - | - | - | - |
| Voltan - Input | - | - | - | - |
| Semasa - output 5 | - | - | - | - |
| Nombor standard | - | - | - | - |
| Semasa - output 3 | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltan - Output 1 | - | - | - | - |
| kecekapan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltan - Output 4 | - | - | - | - |
| Semasa - output 1 | - | - | - | - |
| Beban minimum yang diperlukan | - | - | - | - |
| Voltan - output 5 | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Voltan - Pengasingan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Semasa - output 6 | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Voltan - Output 3 | - | - | - | - |
| Agensi kelulusan | - | - | - | - |
| Voltan - output 6 | - | - | - | - |
| Semasa - output 2 | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jumlah Output | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Semasa - output 4 | - | - | - | - |
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.