- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfReka bentuk/spesifikasi PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfMaklumat alam sekitar
Cylindrical Battery Holders.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.231 | $0.23 |
| 200+ | $0.089 | $17.80 |
| 500+ | $0.086 | $43.00 |
| 1000+ | $0.085 | $85.00 |
Spesifikasi teknologi ABM10W-16.0000MHZ-6-D1X-T3
Spesifikasi Teknikal Abracon LLC - ABM10W-16.0000MHZ-6-D1X-T3, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Abracon LLC - ABM10W-16.0000MHZ-6-D1X-T3
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Abracon |
| Jenis | MHz Crystal |
| Saiz / Dimensi | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Siri | ABM10W |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 4-SMD, No Lead |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Mod operasi | Fundamental |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| beban kemuatan | 6pF |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| kekerapan Toleransi | ±10ppm |
| kekerapan kestabilan | ±20ppm |
| kekerapan | 16 MHz |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | 70 Ohms |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0050 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Abracon LLC ABM10W-16.0000MHZ-6-D1X-T3.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | ABM10W-16.0000MHZ-7-D1X-T3 | ABM10W-16.0000MHZ-4-D1X-T3 | ABM10W-16.0000MHZ-6-D2X-T3 | ABM10W-16.0000MHZ-4-D2X-T3 |
| Pengeluar | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC |
| Mod operasi | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| kekerapan kestabilan | - | - | - | - |
| beban kemuatan | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| kekerapan | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| kekerapan Toleransi | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Siri | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - | - | - | - |
Muat turun ABM10W-16.0000MHZ-6-D1X-T3 PDF datasheets dan dokumentasi Abracon LLC untuk ABM10W-16.0000MHZ-6-D1X-T3 - Abracon LLC.
ABM10DTMZ-S664Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.156
ABM10DTMZ-S273Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.156
ABM10DTMT-S664Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.156Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.