- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
AQ Series Datasheet.pdfPCN Ossolescence/ EOL
Mult Devs 16/Sep/2020.pdfSpesifikasi teknologi AQ12EM3R9BAJME
Spesifikasi Teknikal KYOCERA AVX - AQ12EM3R9BAJME, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan KYOCERA AVX - AQ12EM3R9BAJME
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | AVX (KYOCERA AVX) |
| Voltan - Rated | 150V |
| Toleransi | ±0.1pF |
| Ketebalan (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| suhu Pekali | M |
| Saiz / Dimensi | 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) |
| Siri | AQ |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 0505 (1313 Metric) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 175°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC |
| Style Lead | - |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | - |
| kemuatan | 3.9 pF |
| aplikasi | RF, Microwave, High Frequency |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan KYOCERA AVX AQ12EM3R9BAJME.
| Atribut produk | ![]() |
|
|---|---|---|
| Nombor Bahagian | AQ12EM3R9BAJME | DW-09-13-S-T-963 |
| Pengeluar | KYOCERA AVX | Samtec Inc. |
| Pakej | Tape & Reel (TR) | Bulk |
| Saiz / Dimensi | 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) | - |
| Pakej / Kes | 0505 (1313 Metric) | - |
| Voltan - Rated | 150V | - |
| suhu Pekali | M | - |
| Lead Jarak | - | - |
| Siri | AQ | Flex Stack, DW |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 175°C | - |
| penilaian | - | - |
| kemuatan | 3.9 pF | - |
| aplikasi | RF, Microwave, High Frequency | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - |
| Style Lead | - | - |
| Ketebalan (Max) | 0.057" (1.45mm) | - |
| Toleransi | ±0.1pF | - |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC | Through Hole |
| ciri-ciri | - | - |
Muat turun AQ12EM3R9BAJME PDF datasheets dan dokumentasi KYOCERA AVX untuk AQ12EM3R9BAJME - KYOCERA AVX.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.