- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
High Voltage MLC Chips.pdfHTML Datasheet
High Voltage MLC Chips.pdfSpesifikasi teknologi 1825AC683KAT3A\SB
Spesifikasi Teknikal KYOCERA AVX - 1825AC683KAT3A\SB, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan KYOCERA AVX - 1825AC683KAT3A\SB
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | AVX (KYOCERA AVX) |
| Voltan - Rated | 1000V (1kV) |
| Toleransi | ±10% |
| Ketebalan (Max) | 0.100" (2.54mm) |
| suhu Pekali | X7R |
| Saiz / Dimensi | 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) |
| Siri | - |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 1825 (4564 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC |
| Style Lead | - |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | High Voltage |
| Kadar kegagalan | - |
| kemuatan | 0.068 µF |
| aplikasi | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan KYOCERA AVX 1825AC683KAT3A\SB.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 1825AC683MAT3A\SB | 1825AC683KAT1A\SB | 1825AC683MAT1A\SB | 1825AC683JAT1A\SB |
| Pengeluar | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Style Lead | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| penilaian | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| kemuatan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ketebalan (Max) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| aplikasi | - | - | - | - |
Muat turun 1825AC683KAT3A\SB PDF datasheets dan dokumentasi KYOCERA AVX untuk 1825AC683KAT3A\SB - KYOCERA AVX.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.