- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML Datasheet
S3483R Series.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $3.032 | $3.03 |
Spesifikasi teknologi S3483R-1R5M
Spesifikasi Teknikal API Delevan Inc. - S3483R-1R5M, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan API Delevan Inc. - S3483R-1R5M
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | API Delevan |
| Jenis | Drum Core, Wirewound |
| Toleransi | ±20% |
| Pembekal Peranti Pakej | - |
| Saiz / Dimensi | 0.283' L x 0.283' W (7.20mm x 7.20mm) |
| perisai | Shielded |
| Siri | S3483R |
| penilaian | - |
| Q @ Freq | - |
| Pakej / Kes | Nonstandard |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -20°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Bahan - Teras | Ferrite |
| Frekuensi Induktans - Ujian | 100 kHz |
| inductance | 1.5 µH |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.138' (3.50mm) |
| Kekerapan - Sendiri salunan | - |
| DC Rintangan (DCR) | 23mOhm Max |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 2.85 mA |
| Semasa - Ketepuan (ISAT) | 2.85mA |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan API Delevan Inc. S3483R-1R5M.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | S3483R-150M | S3483R-1R0M | S3483R-3R3M | S3483R-100M |
| Pengeluar | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Bahan - Teras | - | - | - | - |
| inductance | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Toleransi | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| perisai | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Semasa - Ketepuan (ISAT) | - | - | - | - |
| Kekerapan - Sendiri salunan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Frekuensi Induktans - Ujian | - | - | - | - |
| DC Rintangan (DCR) | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
Muat turun S3483R-1R5M PDF datasheets dan dokumentasi API Delevan Inc. untuk S3483R-1R5M - API Delevan Inc..
S3483R-4R7MAPI Delevan Inc.FIXED IND 4.7UH 1.7MA 44MOHM SMD
S3483R-270MAPI Delevan Inc.FIXED IND 27UH 0.84MA 175MOHM SM
S3483R-101MAPI Delevan Inc.FIXED IND 100UH 0.45MA 540 MOHM
S3483R-120MAPI Delevan Inc.FIXED IND 12UH 1.25MA 80MOHM SMD
S3483R-220MAPI Delevan Inc.FIXED IND 22UH 0.96MA 132MOHM SM
S3480Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 800V 45A DO203AB
S3483R-100MAPI Delevan Inc.FIXED IND 10UH 1.4MA 64 MOHM SMD
S3483-4R7MAPI Delevan Inc.FIXED IND 4.7UH 1.96A 43MOHM SMD
S3483R-560MAPI Delevan Inc.FIXED IND 56UH 0.62MA 340MOHM SM
S3483R-180MAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 1MA 120 MOHM SMD
S3483R-3R3MAPI Delevan Inc.FIXED IND 3.3UH 1.9MA 28MOHM SMD
S347BNL3 Narda-MITEQSWITCH
S3483R-330MAPI Delevan Inc.FIXED IND 33UH 0.75MA 192MOHM SM
S3483R-150MAPI Delevan Inc.FIXED IND 15UH 1.1MA 90 MOHM SMD
S3483R-470MAPI Delevan Inc.FIXED IND 47UH 0.67MA 288MOHM SM
S3483R-1R0MAPI Delevan Inc.FIXED IND 1UH 3.12MA 19 MOHM SMD
S3483R-2R2MAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.2UH 2.1MA 25MOHM SMD
S3483R-680MAPI Delevan Inc.FIXED IND 68UH 0.59MA 372MOHM SMAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.