- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
600(N)H Series.pdfLukisan produk
647H/2K-4 Drawing.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $25.47 | $25.47 |
| 200+ | $10.16 | $2,032.00 |
| 500+ | $9.82 | $4,910.00 |
Spesifikasi teknologi 647H/2KX2126
Spesifikasi Teknikal APEM Inc. - 647H/2KX2126, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan APEM Inc. - 647H/2KX2126
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | APEM Inc. |
| Voltan Rating - AC | 250 V |
| Style penamatan | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Tukar Fungsi | Mom-Off-Mom |
| Siri | 600H |
| Panel cutout Ukuran | Circular - 12.20mm Dia |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -20°C ~ 55°C |
| pemasangan Jenis | Panel Mount |
| Perlindungan Ingress | - |
| Voltan Illumination (nominal) | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Illumination Jenis Warna | - |
| Illumination | Non-Illuminated |
| ciri-ciri | Front Panel Sealing |
| Life elektrik | 10,000 Cycles |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 10A (AC) |
| Circuit | DPDT |
| sesendal Thread | M12 x 0.75 |
| Nombor produk asas | 647H |
| Jenis penggerak | Standard Round |
| penggerak Bahan | Brass, Nickel Plated |
| penggerak Negara | 17.50mm |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan APEM Inc. 647H/2KX2126.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 647H/2KX2126 | 647H/2 | 647H/2K | 647H |
| Pengeluar | APEM Inc. | APEM Inc. | APEM Inc. | APEM Inc. |
| Illumination Jenis Warna | - | - | - | - |
| ciri-ciri | Front Panel Sealing | - | Front Panel Sealing | - |
| Siri | 600H | 600H | 600H | 600H |
| Jenis penggerak | Standard Round | Standard Round | Standard Round | Standard Round |
| Tukar Fungsi | Mom-Off-Mom | Mom-Off-Mom | Mom-Off-Mom | Mom-Off-Mom |
| Panel cutout Ukuran | Circular - 12.20mm Dia | Circular - 12.20mm Dia | Circular - 12.20mm Dia | Circular - 12.20mm Dia |
| penggerak Bahan | Brass, Nickel Plated | Brass, Nickel Plated | Brass, Nickel Plated | Brass, Nickel Plated |
| sesendal Thread | M12 x 0.75 | M12 x 0.75 | M12 x 0.75 | M12 x 0.75 |
| Suhu Operasi | -20°C ~ 55°C | -20°C ~ 55°C | -20°C ~ 55°C | -20°C ~ 55°C |
| Nombor produk asas | 647H | 647H | 647H | - |
| Voltan Illumination (nominal) | - | - | - | - |
| Illumination | Non-Illuminated | Non-Illuminated | Non-Illuminated | Non-Illuminated |
| pemasangan Jenis | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Style penamatan | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) | Quick Connect - 0.250' (6.3mm) | Screw Terminal |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 10A (AC) | 10A (AC) | 10A (AC) | 10A (AC) |
| Voltan Rating - AC | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| Pakej | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| penggerak Negara | 17.50mm | 17.50mm | 17.50mm | 17.50mm |
| Circuit | DPDT | DPDT | DPDT | DPDT |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Life elektrik | 10,000 Cycles | 10,000 Cycles | 10,000 Cycles | 10,000 Cycles |
Muat turun 647H/2KX2126 PDF datasheets dan dokumentasi APEM Inc. untuk 647H/2KX2126 - APEM Inc..
647H/2KAPEM Inc.SWITCH TOGGLE DPDT 10A 250V
647907-S21-CProLabsHP 647907-S21 Compatible Factory
647H022NF19GlenairCONNECTOR BACKSHELL
647H022NF17GlenairCONNECTOR BACKSHELLAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.