- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfSpesifikasi teknologi 2-147438-7
Spesifikasi Teknikal TE Connectivity AMP Connectors - 2-147438-7, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan TE Connectivity AMP Connectors - 2-147438-7
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | TE Connectivity |
| penamatan | Press-Fit |
| Jenis terminal | Single Post |
| Style terminal | Pin Retention |
| Siri | AMPMODU |
| Pin Saiz - Di bawah Flange | 0.045' (1.14mm) Square |
| Pin Saiz - Di atas Flange | 0.045' (1.14mm) Square |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Pemasangan Diameter lubang | 0.070' ~ 0.077' (1.78mm ~ 1.96mm) |
| Bahan - Insulation | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Panjang - keseluruhan | 0.660' (16.76mm) |
| Panjang - Di bawah Flange | - |
| Panjang - Di atas Flange | - |
| penebat Warna | - |
| Insulation | Non-Insulated |
| flange Diameter | - |
| Hubungi bahan | Brass |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 30.0µin (0.76µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| Lembaga Ketebalan | 0.100' (2.54mm) |
| Nombor produk asas | 147438 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan TE Connectivity AMP Connectors 2-147438-7.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 2-147438-5 | 2-147438-6 | 2-147438-0 | 2-147438-2 |
| Pengeluar | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Bahan - Insulation | - | - | - | - |
| Pin Saiz - Di bawah Flange | - | - | - | - |
| flange Diameter | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Panjang - Di atas Flange | - | - | - | - |
| Panjang - keseluruhan | - | - | - | - |
| Pin Saiz - Di atas Flange | - | - | - | - |
| Insulation | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Jenis terminal | - | - | - | - |
| Panjang - Di bawah Flange | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| penebat Warna | - | - | - | - |
| Style terminal | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - | - | - | - |
| Lembaga Ketebalan | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Pemasangan Diameter lubang | - | - | - | - |
Muat turun 2-147438-7 PDF datasheets dan dokumentasi TE Connectivity AMP Connectors untuk 2-147438-7 - TE Connectivity AMP Connectors.
2-1478727-0TE Connectivity2-1478727-0
2-147438-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147438-9TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147438-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147438-8TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147438-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147490-0TE Connectivity AMP ConnectorsCONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
2-147438-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147438-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147438-0TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147438-6TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-147437-8TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLD
2-1478904-0TE Connectivity AMP ConnectorsCONN SMA PLUG STR 50 OHM SOLDER
2-1478903-0TE Connectivity AMP ConnectorsCONN SMA PLUG STR 50 OHM SOLDER
2-147437-9TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PC PIN SQUARE 0.045 GOLDAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.