- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
NZ8F Series.pdfPerhimpunan/Asal PCN
Mold Compound 28/Dec/2021.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.03 | $0.03 |
Spesifikasi teknologi NZ8F2V7SMX2WT5G
Spesifikasi Teknikal onsemi - NZ8F2V7SMX2WT5G, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan onsemi - NZ8F2V7SMX2WT5G
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | onsemi |
| Voltan - Zener (Nom) (Vz) | 2.7 V |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | 900 mV @ 10 mA |
| Toleransi | ±5.93% |
| Pembekal Peranti Pakej | 2-X2DFNW (1x0.6) |
| Siri | NZ8F |
| Power - Max | 250 mW |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | 2-XDFN |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, Wettable Flank |
| Galangan (Max) (Zzt) | 100 Ohms |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | 20 µA @ 1 V |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan onsemi NZ8F2V7SMX2WT5G.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | NZ8F27VSMX2WT5G | NZ8F2V4SMX2WT5G | NZ8F24VSMX2WT5G | NZ8F2V7MX2WT5G |
| Pengeluar | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Toleransi | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Voltan - Zener (Nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | - | - | - | - |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Galangan (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Muat turun NZ8F2V7SMX2WT5G PDF datasheets dan dokumentasi onsemi untuk NZ8F2V7SMX2WT5G - onsemi.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.