- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
NZ8D16V4MX2WT5G.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.023 | $0.02 |
Spesifikasi teknologi NZ8D16V4MX2WT5G
Spesifikasi Teknikal onsemi - NZ8D16V4MX2WT5G, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan onsemi - NZ8D16V4MX2WT5G
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | onsemi |
| Voltan - Songsang Standoff (Typ) | 13V (Max) |
| Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP | 18V (Typ) |
| Voltan - Breakdown (Min) | 15.9V |
| Jenis | Zener |
| Pembekal Peranti Pakej | 2-X2DFNW (1x0.6) |
| Siri | - |
| Perlindungan Talian kuasa | No |
| Power - Pulse Peak | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | 2-XDFN |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, Wettable Flank |
| Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 4.5A (8/20µs) |
| Kemuatan @ Frequency | - |
| Saluran dwiarah | 1 |
| aplikasi | Automotive |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0050 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan onsemi NZ8D16V4MX2WT5G.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | NZ8D16V4MX2WT5G | NZ8F15VMX2WT5G | NZ8F13VSMX2WT5G | NZ8F11VSMX2WT5G |
| Pengeluar | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Kemuatan @ Frequency | - | - | - | - |
| Siri | - | NZ8F | NZ8F | NZ8F |
| Pembekal Peranti Pakej | 2-X2DFNW (1x0.6) | 2-X2DFNW (1x0.6) | 2-X2DFNW (1x0.6) | 2-X2DFNW (1x0.6) |
| Pakej / Kes | 2-XDFN | 2-XDFN | 2-XDFN | 2-XDFN |
| Saluran dwiarah | 1 | - | - | - |
| Perlindungan Talian kuasa | No | - | - | - |
| Voltan - Breakdown (Min) | 15.9V | - | - | - |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, Wettable Flank | Surface Mount, Wettable Flank | Surface Mount, Wettable Flank | Surface Mount, Wettable Flank |
| Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP | 18V (Typ) | - | - | - |
| Jenis | Zener | - | - | - |
| Voltan - Songsang Standoff (Typ) | 13V (Max) | - | - | - |
| Pakej | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| aplikasi | Automotive | - | - | - |
| Power - Pulse Peak | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 150°C (TJ) | -65°C ~ 150°C (TJ) | -65°C ~ 150°C (TJ) | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 4.5A (8/20µs) | - | - | - |
Muat turun NZ8D16V4MX2WT5G PDF datasheets dan dokumentasi onsemi untuk NZ8D16V4MX2WT5G - onsemi.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.