- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML Datasheet
NCV4276B.pdfReka bentuk/spesifikasi PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.985 | $0.99 |
| 10+ | $0.852 | $8.52 |
| 30+ | $0.769 | $23.07 |
| 100+ | $0.683 | $68.30 |
| 500+ | $0.645 | $322.50 |
| 800+ | $0.628 | $502.40 |
Spesifikasi teknologi NCV4276BDSADJR4G
Spesifikasi Teknikal onsemi - NCV4276BDSADJR4G, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan onsemi - NCV4276BDSADJR4G
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | onsemi |
| Dropout Voltan (Maksima) | 0.5V @ 250mA |
| Voltan - Output (Min / Tetap) | 2.5V |
| Voltan - Output (Max) | 20V |
| Voltan - Input (Max) | 45V |
| Pembekal Peranti Pakej | D2PAK-5 |
| Siri | Automotive, AEC-Q100 |
| Ciri Perlindungan | Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit |
| Pakej / Kes | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| PSRR | 70dB (100Hz) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Jenis output | Adjustable |
| Konfigurasi output | Positive |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 150°C |
| Bilangan Pengawal Selia | 1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Semasa - Bekalan (Max) | 35 mA |
| Semasa - Quiescent (Iq) | 200 µA |
| Semasa - Output | 400mA |
| Ciri-ciri kawalan | Enable |
| Nombor produk asas | NCV4276 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan onsemi NCV4276BDSADJR4G.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | NCV4276CDSADJR4G | NCV4276ADSADJR4G | NCV4276BDTADJRKG | NCV4276BDS33R4G |
| Pengeluar | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Semasa - Bekalan (Max) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Ciri Perlindungan | - | - | - | - |
| Dropout Voltan (Maksima) | - | - | - | - |
| Voltan - Output (Max) | - | - | - | - |
| Ciri-ciri kawalan | - | - | - | - |
| Jenis output | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Voltan - Input (Max) | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltan - Output (Min / Tetap) | - | - | - | - |
| PSRR | - | - | - | - |
| Semasa - Output | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan Pengawal Selia | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Semasa - Quiescent (Iq) | - | - | - | - |
| Konfigurasi output | - | - | - | - |
Muat turun NCV4276BDSADJR4G PDF datasheets dan dokumentasi onsemi untuk NCV4276BDSADJR4G - onsemi.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.