- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfMaklumat alam sekitar
onsemi RoHS.pdfSpesifikasi teknologi NCT210RQR2G
Spesifikasi Teknikal onsemi - NCT210RQR2G, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan onsemi - NCT210RQR2G
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | onsemi |
| Voltan - Bekalan | 3V ~ 5.5V |
| Keadaan ujian | -55°C ~ 125°C |
| Pembekal Peranti Pakej | 16-QSOP |
| Siri | - |
| Jenis sensor | Digital, Local/Remote |
| Sensing suhu - Remote | -55°C ~ 125°C |
| Sensing Suhu - Tempatan | -55°C ~ 125°C |
| Resolusi | 7 b |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | 16-SSOP (0.154', 3.90mm Width) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Jenis output | SMBus |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| ciri-ciri | One-Shot, Output Switch, Programmable Limit, Standby Mode |
| Nombor produk asas | NCT210 |
| Ketepatan - Tertinggi (terendah) | ±3°C |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan onsemi NCT210RQR2G.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | NCT214MT3R2G | NCT218MTR2G | NCT1008DMN3R2G | NCT203MTR2G |
| Pengeluar | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Keadaan ujian | - | - | - | - |
| Jenis output | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Ketepatan - Tertinggi (terendah) | - | - | - | - |
| Sensing Suhu - Tempatan | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Resolusi | - | - | - | - |
| Jenis sensor | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Sensing suhu - Remote | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Muat turun NCT210RQR2G PDF datasheets dan dokumentasi onsemi untuk NCT210RQR2G - onsemi.
NCT3012SNuvoton Technology Corporation
NCT1781Y TRNuvoton Technology CorporationIC CLOCK GENERATORAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.