- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
FDH15N50, FDP15N50, FDB15N50.pdfSpesifikasi teknologi FDH15N50
Spesifikasi Teknikal onsemi - FDH15N50, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan onsemi - FDH15N50
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | onsemi |
| VGS (th) (Max) @ Id | 4V @ 250µA |
| VGS (Max) | ±30V |
| Teknologi | MOSFET (Metal Oxide) |
| Pembekal Peranti Pakej | TO-247-3 |
| Siri | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 380mOhm @ 7.5A, 10V |
| Kuasa Penyebaran (Max) | 300W (Tc) |
| Pakej / Kes | TO-247-3 |
| Pakej | Tube |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Input kemuatan (CISS) (Max) @ Vds | 1850 pF @ 25 V |
| Gate Charge (QG) (Max) @ VGS | 41 nC @ 10 V |
| Jenis FET | N-Channel |
| FET Ciri | - |
| Drive Voltan (Max Rds On, Min Rds On) | 10V |
| Parit untuk Source Voltan (Vdss) | 500 V |
| Semasa - Drain berterusan (Id) @ 25 ° C | 15A (Tc) |
| Nombor produk asas | FDH15 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan onsemi FDH15N50.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | FDH210N08 | FDH210N08 | FDH27N50 | FDH055N15A |
| Pengeluar | onsemi | Fairchild Semiconductor | onsemi | onsemi |
| VGS (Max) | - | - | - | - |
| Kuasa Penyebaran (Max) | - | - | - | - |
| FET Ciri | - | - | - | - |
| Jenis FET | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| VGS (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Semasa - Drain berterusan (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Siri | - | - | - | - |
| Parit untuk Source Voltan (Vdss) | - | - | - | - |
| Gate Charge (QG) (Max) @ VGS | - | - | - | - |
| Drive Voltan (Max Rds On, Min Rds On) | - | - | - | - |
| Input kemuatan (CISS) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | - | - | - | - |
| Teknologi | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Muat turun FDH15N50 PDF datasheets dan dokumentasi onsemi untuk FDH15N50 - onsemi.
FDH1040B-R14MP3Murata Electronics
FDH2N60FEIHONGAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.