- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
BC856ALT1G Series.pdfMaklumat alam sekitar
onsemi RoHS.pdfPerhimpunan/Asal PCN
Mold Compound 02/Apr/2020.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 20+ | $0.017 | $0.34 |
| 200+ | $0.014 | $2.80 |
| 600+ | $0.012 | $7.20 |
| 3000+ | $0.01 | $30.00 |
| 9000+ | $0.009 | $81.00 |
| 21000+ | $0.008 | $168.00 |
Spesifikasi teknologi BC856BLT1G
Spesifikasi Teknikal onsemi - BC856BLT1G, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan onsemi - BC856BLT1G
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | onsemi |
| Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max) | 65 V |
| VCE Ketepuan (Max) @ Ib, Ic | 650mV @ 5mA, 100mA |
| Jenis transistor | PNP |
| Pembekal Peranti Pakej | SOT-23-3 (TO-236) |
| Siri | - |
| Power - Max | 300 mW |
| Pakej / Kes | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Kekerapan - Peralihan | 100MHz |
| DC Gain semasa (hFE) (Min) @ Ic, VCE | 220 @ 2mA, 5V |
| Semasa - Cutoff Pemungut (Max) | 15nA (ICBO) |
| Semasa - Collector (Ic) (Max) | 100 mA |
| Nombor produk asas | BC856 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan onsemi BC856BLT1G.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | BC856BLT1 | BC856BLT3 | BC856BM3T5G | BC856BL3-TP |
| Pengeluar | onsemi | onsemi | onsemi | Micro Commercial Co |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| VCE Ketepuan (Max) @ Ib, Ic | - | - | - | - |
| Kekerapan - Peralihan | - | - | - | - |
| Jenis transistor | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Siri | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Semasa - Collector (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Semasa - Cutoff Pemungut (Max) | - | - | - | - |
| DC Gain semasa (hFE) (Min) @ Ic, VCE | - | - | - | - |
| Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max) | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Muat turun BC856BLT1G PDF datasheets dan dokumentasi onsemi untuk BC856BLT1G - onsemi.
BC856BM3-TPMicro Commercial CoInterface
BC856BMBNexperia
BC856BM-TPMicro Commercial CoTRANS PNP 65V 0.1A SOT883
BC856BHE3-TPMicro Commercial CoTRANS PNP 65V 0.1A SOT23
BC856BE6327Infineon TechnologiesBIPOLAR GEN PURPOSE TRANSISTOR
BC856BL3-TPMicro Commercial CoTRANS PNP 65V 0.1A DFN1006-3
BC856BDWKEFANAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.