- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Spesifikasi teknologi 74AC86CW
Spesifikasi Teknikal onsemi - 74AC86CW, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan onsemi - 74AC86CW
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | onsemi |
| Voltan - Bekalan | 2V ~ 6V |
| Siri | 74AC |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan Input | 2 |
| Bilangan Circuits | 4 |
| Max Penyebaran Kelewatan @ V, Max CL | 8.5ns @ 5V, 50pF |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Jenis Logik | XOR (Exclusive OR) |
| Tahap Logik Input - Rendah | 0.9V ~ 1.65V |
| Tahap Logik Input - Tinggi | 2.1V ~ 3.85V |
| ciri-ciri | - |
| Semasa - mendiamkan diri (Max) | 2 µA |
| Semasa - Output tinggi, rendah | 24mA, 24mA |
| Nombor produk asas | 74AC86 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | OBSOLETE |
| HTSUS | 0000.00.0000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan onsemi 74AC86CW.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 74AC86MTC | 74AC86MTCX | 74AC86PC | 74AC86SCX |
| Pengeluar | onsemi | onsemi | Fairchild Semiconductor | onsemi |
| Tahap Logik Input - Tinggi | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tahap Logik Input - Rendah | - | - | - | - |
| Semasa - mendiamkan diri (Max) | - | - | - | - |
| Max Penyebaran Kelewatan @ V, Max CL | - | - | - | - |
| Jenis Logik | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Bilangan Input | - | - | - | 2 |
| Siri | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Semasa - Output tinggi, rendah | - | - | - | - |
| Bilangan Circuits | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Muat turun 74AC86CW PDF datasheets dan dokumentasi onsemi untuk 74AC86CW - onsemi.
74AC86MTRSTMicroelectronics
74AC86MSTMicroelectronics
74AC86DRTexas Instruments
74AC86BSTMicroelectronics
74AC821NSAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.