- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfDokumen lain yang berkaitan
Tape and Reel Packaging.pdfSpesifikasi teknologi LTC4076EDD#TRPBF
Spesifikasi Teknikal Analog Devices Inc. - LTC4076EDD#TRPBF, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Analog Devices Inc. - LTC4076EDD#TRPBF
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Analog Devices, Inc. |
| Voltan - Bekalan (Max) | 8V |
| Pembekal Peranti Pakej | 10-DFN (3x3) |
| Siri | - |
| Ciri-ciri boleh atur cara | Current |
| Pakej / Kes | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Bilangan Sel | 1 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| antara muka | USB |
| Perlindungan kesalahan | - |
| Semasa - Mengecas | Constant - Programmable |
| Mengecas Semasa - Max | 950mA |
| Battery Pack Voltan | 4.2V |
| Kimia bateri | Lithium Ion |
| Nombor produk asas | LTC4076 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Analog Devices Inc. LTC4076EDD#TRPBF.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | LTC4075EDD#TRPBF | LTC4075HVXEDD#TRPBF | LTC4077EDD#TRPBF | LTC4076EDD#PBF |
| Pengeluar | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Bilangan Sel | - | - | - | - |
| Battery Pack Voltan | - | - | - | - |
| Kimia bateri | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Semasa - Mengecas | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Mengecas Semasa - Max | - | - | - | - |
| Perlindungan kesalahan | - | - | - | - |
| antara muka | - | - | - | - |
| Ciri-ciri boleh atur cara | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltan - Bekalan (Max) | - | - | - | - |
Muat turun LTC4076EDD#TRPBF PDF datasheets dan dokumentasi Analog Devices Inc. untuk LTC4076EDD#TRPBF - Analog Devices Inc..
LTC4075XEDD#PBFLinear Technology / Analog Devices
LTC4075XEDDLinear Technology / Analog Devices
LTC4075HVXEDDLinear Technology / Analog Devices
LTC4075XEDD#TRPBFLinear Technology / Analog Devices
LTC4078EDD-2Linear Technology / Analog Devices
LTC4076EDDLBWCAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.