- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Dokumen lain yang berkaitan
Tape and Reel Packaging.pdfSpesifikasi teknologi LT6014CDD#TRPBF
Spesifikasi Teknikal Analog Devices Inc. - LT6014CDD#TRPBF, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Analog Devices Inc. - LT6014CDD#TRPBF
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Analog Devices, Inc. |
| Voltan - Rentang Bekalan (Min) | 2.7 V |
| Voltan - rentang bekalan (max) | 36 V |
| Voltan - Input Offset | 40 µV |
| Pembekal Peranti Pakej | 8-DFN (3x3) |
| Kadar Slew | 0.2V/µs |
| Siri | LT® |
| Pakej / Kes | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Jenis output | Rail-to-Rail |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan Circuits | 2 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Keuntungan Bandwidth Produk | 1.4 MHz |
| Semasa - Bekalan | 200µA (x2 Channels) |
| Semasa - Output / Channel | 20 mA |
| Semasa - Bias Input | 150 pA |
| Nombor produk asas | LT6014 |
| Jenis Amplifier | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Analog Devices Inc. LT6014CDD#TRPBF.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | LT6014IDD#TRPBF | LT6014AIDD#TRPBF | LT6014CDD#PBF | LT6014CS8#TRPBF |
| Pengeluar | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltan - rentang bekalan (max) | - | - | - | - |
| Semasa - Output / Channel | - | - | - | - |
| Kadar Slew | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jenis output | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Semasa - Bekalan | - | - | - | - |
| Jenis Amplifier | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltan - Input Offset | - | - | - | - |
| Bilangan Circuits | - | - | - | - |
| Voltan - Rentang Bekalan (Min) | - | - | - | - |
| Keuntungan Bandwidth Produk | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Semasa - Bias Input | - | - | - | - |
Muat turun LT6014CDD#TRPBF PDF datasheets dan dokumentasi Analog Devices Inc. untuk LT6014CDD#TRPBF - Analog Devices Inc..
LT6015HS5Linear Technology
LT6014IS8Linear Technology
LT6014CDD#PBFLinear Technology
LT6014CDD
LT6014AIS8LTAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.