- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 5+ | $0.109 | $0.55 |
| 50+ | $0.088 | $4.40 |
| 150+ | $0.08 | $12.00 |
| 500+ | $0.069 | $34.50 |
| 3000+ | $0.06 | $180.00 |
| 6000+ | $0.057 | $342.00 |
Spesifikasi teknologi SMCJ48CA/TR13
Spesifikasi Teknikal YAGEO - SMCJ48CA/TR13, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan YAGEO - SMCJ48CA/TR13
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Yageo |
| Voltan - Songsang Standoff (Typ) | 48V |
| Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP | 77.4V |
| Voltan - Breakdown (Min) | 53.3V |
| Jenis | Zener |
| Pembekal Peranti Pakej | DO-214AB (SMC) |
| Siri | SMCJ |
| Perlindungan Talian kuasa | No |
| Power - Pulse Peak | 1500W (1.5kW) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | DO-214AB, SMC |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 19.4A |
| Kemuatan @ Frequency | - |
| Saluran dwiarah | 1 |
| aplikasi | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan YAGEO SMCJ48CA/TR13.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | SMCJ48CAE3/TR13 | SMCJ48CA/TR7 | SMCJ48CAHE3/9AT | SMCJ48CA-M3/9AT |
| Pengeluar | Microchip Technology | YAGEO | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Jenis | - | - | - | - |
| Power - Pulse Peak | - | - | - | - |
| Voltan - Breakdown (Min) | - | - | - | - |
| Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Kemuatan @ Frequency | - | - | - | - |
| Perlindungan Talian kuasa | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Voltan - Songsang Standoff (Typ) | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Saluran dwiarah | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
SMCJ48CAHE3-TPMicro Commercial CoInterfaceAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.