- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
AF Series.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.008 | $0.01 |
Spesifikasi teknologi AF0402FR-079K09L
Spesifikasi Teknikal YAGEO - AF0402FR-079K09L, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan YAGEO - AF0402FR-079K09L
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Yageo |
| Toleransi | ±1% |
| suhu Pekali | ±100ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | 0402 |
| Saiz / Dimensi | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Siri | AF |
| Mod panel | 9.09 kOhms |
| penilaian | AEC-Q200 |
| Kuasa (Watt) | 0.063W, 1/16W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | 0402 (1005 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 155°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.015" (0.37mm) |
| ciri-ciri | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| Kadar kegagalan | - |
| komposisi | Thick Film |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan YAGEO AF0402FR-079K09L.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | AF0402FR-0797K6L | AF0402FR-079K31L | AF0402FR-0793K1L | AF0402FR-079K53L |
| Pengeluar | YAGEO | YAGEO | YAGEO | YAGEO |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Toleransi | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| komposisi | - | - | - | - |
| Bilangan Penamatan | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Mod panel | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
Muat turun AF0402FR-079K09L PDF datasheets dan dokumentasi YAGEO untuk AF0402FR-079K09L - YAGEO.
AF0402FR-079R76LYAGEORES 9.76 OHM 1% 1/16W 0402
AF0402FR-07953KLYAGEORES 953K OHM 1% 1/16W 0402
AF0402FR-131KLYAGEORES 1K OHM 1% 1/16W 0402
AF0402FR-13220KLYAGEORES 220K OHM 1% 1/16W 0402
AF0402FR-1327RLYAGEORES 27 OHM 1% 1/16W 0402
AF0402FR-07953RLYAGEORES 953 OHM 1% 1/16W 0402
AF0402FR-1333RLYAGEORES 33 OHM 1% 1/16W 0402
AF0402FR-0793R1LYAGEORES 93.1 OHM 1% 1/16W 0402
AF0402FR-0793K1LYAGEORES 93.1K OHM 1% 1/16W 0402
AF0402FR-079K53LYAGEORES 9.53K OHM 1% 1/16W 0402Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.