- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
CCL400 Series Datasheet.pdfHTML Datasheet
CCL400 Series Datasheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $319.16 | $319.16 |
Spesifikasi teknologi CCL400PS24
Spesifikasi Teknikal XP Power - CCL400PS24, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan XP Power - CCL400PS24
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | XP Power |
| Voltan - output 6 | - |
| Voltan - Output 4 | - |
| Voltan - Output 3 | - |
| Voltan - Output 2 | - |
| Voltan - Output 1 | 24V |
| Voltan - Pengasingan | 4 kV |
| Voltan - Input | 85 ~ 264 VAC |
| Jenis | Open Frame |
| Nombor standard | 62368-1 |
| Saiz / Dimensi | 7.00" L x 3.95" W x 1.57" H (177.8mm x 100.3mm x 39.9mm) |
| Siri | CCL400 (400W) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Kuasa (Watt) | 398W |
| Pakej | Box |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 70°C (With Derating) |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| Beban minimum yang diperlukan | No |
| ciri-ciri | Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input |
| kecekapan | 94% |
| Semasa - output 1 | 16.6 A |
| Nombor produk asas | CCL400 |
| Agensi kelulusan | CB, CE, TUV, UL |
| aplikasi | ITE (Commercial), Medical |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9530 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan XP Power CCL400PS24.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | CCL400PS24 | CCL400PS48 | CCL400PS12 | CCL400PS30 |
| Pengeluar | XP Power | XP Power | XP Power | XP Power |
| Siri | CCL400 (400W) | CCL400 (400W) | CCL400 (400W) | CCL400 (400W) |
| Semasa - output 1 | 16.6 A | 8.3 A | 33.3 A | 13.3 A |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 70°C (With Derating) | -40°C ~ 70°C (With Derating) | -40°C ~ 70°C (With Derating) | -40°C ~ 70°C (With Derating) |
| Beban minimum yang diperlukan | No | No | No | No |
| kecekapan | 94% | 94% | 94% | 94% |
| aplikasi | ITE (Commercial), Medical | ITE (Commercial), Medical | ITE (Commercial), Medical | ITE (Commercial), Medical |
| Voltan - Output 2 | - | - | - | - |
| Voltan - Output 4 | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | 398W | 398W | 400W | 399W |
| Nombor produk asas | CCL400 | CCL400 | CCL400 | CCL400 |
| Voltan - output 6 | - | - | - | - |
| ciri-ciri | Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input | Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input | Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input | Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input |
| Voltan - Input | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC |
| Voltan - Pengasingan | 4 kV | 4 kV | 4 kV | 4 kV |
| Jumlah Output | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Jenis | Open Frame | Open Frame | Open Frame | Open Frame |
| Voltan - Output 3 | - | - | - | - |
| Agensi kelulusan | CB, CE, TUV, UL | CB, CE, TUV, UL | CB, CE, TUV, UL | CB, CE, TUV, UL |
| Saiz / Dimensi | 7.00" L x 3.95" W x 1.57" H (177.8mm x 100.3mm x 39.9mm) | 7.00" L x 3.95" W x 1.57" H (177.8mm x 100.3mm x 39.9mm) | 7.00" L x 3.95" W x 1.57" H (177.8mm x 100.3mm x 39.9mm) | 7.00" L x 3.95" W x 1.57" H (177.8mm x 100.3mm x 39.9mm) |
| Nombor standard | 62368-1 | 62368-1 | 62368-1 | 62368-1 |
| Voltan - Output 1 | 24V | 48V | 12V | 30V |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Pakej | Box | Box | Box | Box |
Muat turun CCL400PS24 PDF datasheets dan dokumentasi XP Power untuk CCL400PS24 - XP Power.
CCLD-912-50-125.000Crystek CorporationXTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
CCL-CRS10GCLumex, Inc.
CCL1046-B-TLBKYOCERA Corporation
CCLD-912-50-100.000Crystek CorporationXTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
CCLD-912-50-156.250Crystek CorporationXTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
CCLB-303-00DNN-B-A/30Carling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CCLD-912-50-133.000Crystek CorporationXTAL OSC XO 133.0000MHZ LVDS SMDAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.