- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $7.773 | $7.77 |
Spesifikasi teknologi 7940116963
Spesifikasi Teknikal Weidmüller - 7940116963, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Weidmüller - 7940116963
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Weidmuller |
| Penamatan Wire | Screw - Clamping Yoke, Tension Sleeve |
| tolok Wire | 12-26 AWG |
| voltan | 300 V |
| Torque - Screw | 0.5-0.6 Nm (4.4-5.3 Lb-In) |
| Siri | Omnimate LP |
| skru Thread | M3 |
| Skru bahan - Plating | - |
| Jawatan Per Level | 14 |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) |
| Pakej | Bulk |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -20°C ~ 100°C |
| Bilangan Tahap | 1 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| mengawan Haluan | Horizontal with Board |
| perumahan bahan | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| ciri-ciri | Interlocking (Side) |
| Semasa | 15 A |
| Hubungi bahan - Plating | Copper Alloy - Tin Plated |
| warna | Orange |
| Clamp bahan - Plating | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Tidak berkaitan |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Weidmüller 7940116963.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 7940116969 | 7940116964 | 7940116934 | 7940116936 |
| Pengeluar | Weidmüller | Weidmüller | Weidmüller | Weidmüller |
| Torque - Screw | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pitch | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Hubungi bahan - Plating | - | - | - | - |
| perumahan bahan | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| tolok Wire | - | - | - | - |
| mengawan Haluan | - | - | - | - |
| Semasa | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| voltan | - | - | - | - |
| Clamp bahan - Plating | - | - | - | - |
| skru Thread | - | - | - | - |
| Skru bahan - Plating | - | - | - | - |
| Bilangan Tahap | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Penamatan Wire | - | - | - | - |
| Jawatan Per Level | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
7940116958WeidmüllerTERM BLK 8P SIDE ENT 5.08MM PCB
7940116966WeidmüllerTERM BLK 18P SIDE ENT 5.08MM PCB
7940116970WeidmüllerTERM BLK 22P SIDE ENT 5.08MM PCB
7940116934WeidmüllerTERM BLOCK 22POS 45DEG 5MM PCB
7940116936WeidmüllerTERM BLOCK 24POS 45DEG 5MM PCB
7940116968WeidmüllerTERM BLK 20P SIDE ENT 5.08MM PCB
7940116971WeidmüllerTERM BLK 23P SIDE ENT 5.08MM PCB
7940116962WeidmüllerTERM BLK 13P SIDE ENT 5.08MM PCB
7940116964WeidmüllerTERM BLK 15P SIDE ENT 5.08MM PCB
7940116960WeidmüllerTERM BLK 11P SIDE ENT 5.08MM PCB
7940116965WeidmüllerTERM BLK 16P SIDE ENT 5.08MM PCB
7940116961WeidmüllerTERM BLK 12P SIDE ENT 5.08MM PCB
7940116935WeidmüllerTERM BLOCK 23POS 45DEG 5MM PCB
7940116972WeidmüllerTERM BLK 24P SIDE ENT 5.08MM PCB
7940116967WeidmüllerTERM BLK 19P SIDE ENT 5.08MM PCB
7940116959WeidmüllerTERM BLK 9P SIDE ENT 5.08MM PCB
7940116969WeidmüllerTERM BLK 21P SIDE ENT 5.08MM PCBAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.