- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $9.012 | $9.01 |
Spesifikasi teknologi 1980750000
Spesifikasi Teknikal Weidmüller - 1980750000, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Weidmüller - 1980750000
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Weidmuller |
| Wire Strip Negara | 10mm |
| Tolok dawai atau Range - mm² | 0.2-2.5mm² |
| Tolok Wire atau Range - AWG | 12-26 AWG |
| Voltan - UL | 300 V |
| Voltan - IEC | 400 V |
| Jenis | Plug, Female Sockets |
| Torque - Screw | - |
| Style penamatan | Screwless - Leg Spring, Push-In Spring |
| Siri | Omnimate BL |
| skru Saiz | - |
| Jawatan Per Level | 13 |
| Plug Wire Kemasukan | 90° |
| Pitch | 0.197' (5.00mm) |
| Pakej | Box |
| Suhu Operasi | -50°C ~ 100°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bilangan Jawatan | 13 |
| Bilangan Tahap | 1 |
| pemasangan Jenis | Free Hanging (In-Line) |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| penebat Tinggi | 0.815' (20.70mm) |
| Perlindungan Ingress | IP20 |
| perumahan bahan | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Tandukan Haluan | - |
| ciri-ciri | Mating Flange, Retention Latches (Wire Side) |
| Semasa - UL | 18.5 A |
| Semasa - IEC | 24A |
| Hubungi Tail Negara | - |
| Hubungi Mengawan Selesai | Tin |
| Hubungi bahan | Copper Alloy |
| warna | Orange |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Weidmüller 1980750000.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 1980740000 | 1980710000 | 1980700000 | 1980780000 |
| Pengeluar | Weidmüller | Weidmüller | Weidmüller | Weidmüller |
| Torque - Screw | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| penebat Tinggi | - | - | - | - |
| Plug Wire Kemasukan | - | - | - | - |
| Semasa - UL | - | - | - | - |
| Tolok Wire atau Range - AWG | - | - | - | - |
| skru Saiz | - | - | - | - |
| Semasa - IEC | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltan - IEC | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| warna | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Hubungi Mengawan Selesai | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Tandukan Haluan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tolok dawai atau Range - mm² | - | - | - | - |
| Hubungi Tail Negara | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Voltan - UL | - | - | - | - |
| Jawatan Per Level | - | - | - | - |
| perumahan bahan | - | - | - | - |
| Bilangan Tahap | - | - | - | - |
| Wire Strip Negara | - | - | - | - |
Muat turun 1980750000 PDF datasheets dan dokumentasi Weidmüller untuk 1980750000 - Weidmüller.
1980763Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 8POS VERT 6.2MM
1980760000WeidmüllerTERM BLOCK PLUG 14POS 90DEG 5MM
1980747Phoenix ContactST 4-PCBV/ 6-G-6 2
1980721Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 4POS VERT 6.2MMAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.