- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
VJ...W1BC Soldering, Footprint Design.pdf MLCC Cap Selector Guide.pdf VJ_W1BC Basic Commodity Series Datasheet.pdfPCN Ossolescence/ EOL
W1BC Series 05/Jul/2022.pdfHTML Datasheet
VJ_W1BC Basic Commodity Series Datasheet.pdfSpesifikasi teknologi VJ1206V154ZXJCW1BC
Spesifikasi Teknikal Vishay Vitramon - VJ1206V154ZXJCW1BC, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Vitramon - VJ1206V154ZXJCW1BC
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Vishay / Vitramon |
| Voltan - Rated | 16V |
| Toleransi | -20%, +80% |
| Ketebalan (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| suhu Pekali | Y5V (F) |
| Saiz / Dimensi | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Siri | VJ W1BC |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 1206 (3216 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -25°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC |
| Style Lead | - |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | - |
| Kadar kegagalan | - |
| kemuatan | 0.15 µF |
| Nombor produk asas | VJ1206 |
| aplikasi | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Vitramon VJ1206V154ZXJCW1BC.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | VJ1206V154ZXCRW1BC | VJ1206V154ZXQCW1BC | VJ1206V154ZXACW1BC | VJ1206V154ZXJPW1BC |
| Pengeluar | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Toleransi | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Ketebalan (Max) | - | - | - | - |
| Style Lead | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| penilaian | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
Muat turun VJ1206V154ZXJCW1BC PDF datasheets dan dokumentasi Vishay Vitramon untuk VJ1206V154ZXJCW1BC - Vishay Vitramon.
VJ1206V154ZXPRW1BCVishay VitramonCAP CER
VJ1206V154ZXCTW1BCVishay VitramonCAP CER
VJ1206V154ZXCRW1BCVishay VitramonCAP CER
VJ1206V154ZXPTW1BCVishay VitramonCAP CERAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.