- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
GA_31G MLCC Series, Automotive.pdfPerhimpunan/Asal PCN
Test Process 29/May/2018.pdfSpesifikasi teknologi GA0805H122JXABP31G
Spesifikasi Teknikal Vishay Vitramon - GA0805H122JXABP31G, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Vitramon - GA0805H122JXABP31G
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Vishay / Vitramon |
| Voltan - Rated | 50V |
| Toleransi | ±5% |
| Ketebalan (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| suhu Pekali | X8R |
| Saiz / Dimensi | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Siri | GA |
| penilaian | AEC-Q200 |
| Pakej / Kes | 0805 (2012 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 150°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC |
| Style Lead | - |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | - |
| Kadar kegagalan | - |
| kemuatan | 1200 pF |
| aplikasi | Automotive |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Vitramon GA0805H122JXABP31G.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | GA0805H122JXABC31G | GA0805H122JXBBP31G | GA0805H122JXXBP31G | GA0805H122JXXBC31G |
| Pengeluar | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| Style Lead | - | - | - | - |
| Ketebalan (Max) | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
Muat turun GA0805H122JXABP31G PDF datasheets dan dokumentasi Vishay Vitramon untuk GA0805H122JXABP31G - Vishay Vitramon.
GA0805H122JXXBP31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 25V X8R 0805
GA0805H122KBABT31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 50V X8R 0805
GA0805H122JXBBC31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 100V X8R 0805
GA0805H122KBBBR31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 100V X8R 0805
GA0805H104MXXBT31GVishay VitramonCAP CER 0.1UF 25V X8R 0805
GA0805H122JBABT31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 50V X8R 0805
GA0805H122KBBBT31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 100V X8R 0805
GA0805H122JBXBT31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 25V X8R 0805
GA0805H122JBBBT31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 100V X8R 0805
GA0805H122KBABR31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 50V X8R 0805
GA0805H104MXXBR31GVishay VitramonCAP CER 0.1UF 25V X8R 0805
GA0805H122JXABC31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 50V X8R 0805
GA0805H122KBXBR31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 25V X8R 0805
GA0805H122JXBBP31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 100V X8R 0805
GA0805H122JBXBR31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 25V X8R 0805
GA0805H122JBBBR31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 100V X8R 0805
GA0805H122JBABR31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 50V X8R 0805
GA0805H122JXXBC31GVishay VitramonCAP CER 1200PF 25V X8R 0805Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.