- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
GA_31G MLCC Series, Automotive.pdfSpesifikasi teknologi GA0603H472MBAAT31G
Spesifikasi Teknikal Vishay Vitramon - GA0603H472MBAAT31G, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Vitramon - GA0603H472MBAAT31G
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Vishay / Vitramon |
| Voltan - Rated | 50V |
| Toleransi | ±20% |
| Ketebalan (Max) | 0.038" (0.97mm) |
| suhu Pekali | X8R |
| Saiz / Dimensi | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Siri | GA |
| penilaian | AEC-Q200 |
| Pakej / Kes | 0603 (1608 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 150°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC |
| Style Lead | - |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | - |
| Kadar kegagalan | - |
| kemuatan | 4700 pF |
| aplikasi | Automotive |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Vitramon GA0603H472MBAAT31G.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | GA0603H472MBBAT31G | GA0603H472MBXAT31G | GA0603H472MBAAR31G | GA0603H472MXBAP31G |
| Pengeluar | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon |
| Style Lead | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Ketebalan (Max) | - | - | - | - |
Muat turun GA0603H472MBAAT31G PDF datasheets dan dokumentasi Vishay Vitramon untuk GA0603H472MBAAT31G - Vishay Vitramon.
GA0603H472MXBAC31GVishay VitramonCAP CER 4700PF 100V X8R 0603
GA0603H472KXAAP31GVishay VitramonCAP CER 4700PF 50V X8R 0603
GA0603H472KXXAP31GVishay VitramonCAP CER 4700PF 25V X8R 0603
GA0603H472MXXAC31GVishay VitramonCAP CER 4700PF 25V X8R 0603
GA0603H472KXAAC31GVishay VitramonCAP CER 4700PF 50V X8R 0603
GA0603H472MXBAP31GVishay VitramonCAP CER 4700PF 100V X8R 0603
GA0603H472KBXAR31GVishay VitramonCAP CER 4700PF 25V X8R 0603
GA0603H472KXXAC31GVishay VitramonCAP CER 4700PF 25V X8R 0603
GA0603H472KXBAP31GVishay VitramonCAP CER 4700PF 100V X8R 0603
GA0603H472MXAAP31GVishay VitramonCAP CER 4700PF 50V X8R 0603
GA0603H472MBBAT31GVishay VitramonCAP CER 4700PF 100V X8R 0603
GA0603H472MXAAC31GVishay VitramonCAP CER 4700PF 50V X8R 0603
GA0603H472KBXAT31GVishay VitramonCAP CER 4700PF 25V X8R 0603
GA0603H472MBXAT31GVishay VitramonCAP CER 4700PF 25V X8R 0603
GA0603H472KXBAC31GVishay VitramonCAP CER 4700PF 100V X8R 0603
GA0603H472MBXAR31GVishay VitramonCAP CER 4700PF 25V X8R 0603
GA0603H472MBAAR31GVishay VitramonCAP CER 4700PF 50V X8R 0603
GA0603H472MBBAR31GVishay VitramonCAP CER 4700PF 100V X8R 0603Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.