- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
GA_31G MLCC Series, Automotive.pdfPerhimpunan/Asal PCN
Test Process 29/May/2018.pdfSpesifikasi teknologi GA0603H332JXAAC31G
Spesifikasi Teknikal Vishay Vitramon - GA0603H332JXAAC31G, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Vitramon - GA0603H332JXAAC31G
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Vishay / Vitramon |
| Voltan - Rated | 50V |
| Toleransi | ±5% |
| Ketebalan (Max) | 0.038" (0.97mm) |
| suhu Pekali | X8R |
| Saiz / Dimensi | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Siri | GA |
| penilaian | AEC-Q200 |
| Pakej / Kes | 0603 (1608 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 150°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC |
| Style Lead | - |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | - |
| Kadar kegagalan | - |
| kemuatan | 3300 pF |
| aplikasi | Automotive |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Vitramon GA0603H332JXAAC31G.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | GA0603H332JXBAC31G | GA0603H332JXAAP31G | GA0603H332JXXAC31G | GA0603H332JXXAP31G |
| Pengeluar | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Ketebalan (Max) | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Style Lead | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
Muat turun GA0603H332JXAAC31G PDF datasheets dan dokumentasi Vishay Vitramon untuk GA0603H332JXAAC31G - Vishay Vitramon.
GA0603H273MXXAP31GVishay VitramonCAP CER 0.027UF 25V X8R 0603
GA0603H332JXBAP31GVishay VitramonCAP CER 3300PF 100V X8R 0603
GA0603H332KBBAR31GVishay VitramonCAP CER 3300PF 100V X8R 0603
GA0603H332KBBAT31GVishay VitramonCAP CER 3300PF 100V X8R 0603
GA0603H273MBXAT31GVishay VitramonCAP CER 0.027UF 25V X8R 0603
GA0603H332JXBAC31GVishay VitramonCAP CER 3300PF 100V X8R 0603
GA0603H332KBAAR31GVishay VitramonCAP CER 3300PF 50V X8R 0603
GA0603H332JBAAT31GVishay VitramonCAP CER 3300PF 50V X8R 0603
GA0603H332JBBAT31GVishay VitramonCAP CER 3300PF 100V X8R 0603
GA0603H332JBXAR31GVishay VitramonCAP CER 3300PF 25V X8R 0603
GA0603H332JBAAR31GVishay VitramonCAP CER 3300PF 50V X8R 0603
GA0603H332KBAAT31GVishay VitramonCAP CER 3300PF 50V X8R 0603
GA0603H273MXXAC31GVishay VitramonCAP CER 0.027UF 25V X8R 0603
GA0603H332JBBAR31GVishay VitramonCAP CER 3300PF 100V X8R 0603
GA0603H332JXXAC31GVishay VitramonCAP CER 3300PF 25V X8R 0603
GA0603H332JXAAP31GVishay VitramonCAP CER 3300PF 50V X8R 0603
GA0603H332JBXAT31GVishay VitramonCAP CER 3300PF 25V X8R 0603
GA0603H332JXXAP31GVishay VitramonCAP CER 3300PF 25V X8R 0603Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.