- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
CDR Series (MIL-PRF-55681).pdfSpesifikasi teknologi CDR01BP680BKUSAJ
Spesifikasi Teknikal Vishay Vitramon - CDR01BP680BKUSAJ, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Vitramon - CDR01BP680BKUSAJ
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Vishay / Vitramon |
| Voltan - Rated | 100V |
| Toleransi | ±10% |
| Ketebalan (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| suhu Pekali | BP |
| Saiz / Dimensi | 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) |
| Siri | Military, MIL-PRF-55681, CDR01 |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 0805 (2012 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC |
| Style Lead | - |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | - |
| Kadar kegagalan | S (0.001%) |
| kemuatan | 68 pF |
| Nombor produk asas | CDR01 |
| aplikasi | High Reliability |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Vitramon CDR01BP680BKUSAJ.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | CDR01BP680BKURAJ | CDR01BP680BKUSAC | CDR01BP680BKUSAB | CDR01BP680BKUS |
| Pengeluar | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | KYOCERA AVX |
| kemuatan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Siri | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| Style Lead | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Ketebalan (Max) | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
Muat turun CDR01BP680BKUSAJ PDF datasheets dan dokumentasi Vishay Vitramon untuk CDR01BP680BKUSAJ - Vishay Vitramon.
CDR01BP680BKUR\M500KYOCERA AVXCAP CER SMP MLC HI-REL
CDR01BP820BJMM\6KYOCERA AVXCAP CER SMP MLC HI-REL
CDR01BP680BKUP\M500KYOCERA AVXCAP CER SMP MLC HI-REL
CDR01BP680BKUPKYOCERA AVXCAP CER SMP MLC HI-REL
CDR01BP680BKUS\M500KYOCERA AVXCAP CER SMP MLC HI-REL
CDR01BP680BKUM\M500KYOCERA AVXCAP CER SMP MLC HI-REL
CDR01BP820BJMP\6KYOCERA AVXCAP CER SMP MLC HI-REL
CDR01BP680BKUSKYOCERA AVXCAP CER SMP MLC HI-RELAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.