- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
M39003/01 TANTALEX™ Military Series.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $39.524 | $39.52 |
Spesifikasi teknologi M39003/01-6289/TR
Spesifikasi Teknikal Vishay Sprague - M39003/01-6289/TR, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Sprague - M39003/01-6289/TR
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Vishay / Sprague |
| Voltan - Rated | 75 V |
| Jenis | Hermetically Sealed |
| Toleransi | ±5% |
| Saiz / Dimensi | 0.289' Dia x 0.686' L (7.34mm x 17.42mm) |
| Siri | Military, MIL-PRF-39003/1, CSR13 |
| Pakej / Kes | Axial |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang Kod Saiz | C |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | - |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | High Reliability |
| Kadar kegagalan | B (0.1%) |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - |
| kemuatan | 5.6 µF |
| Nombor produk asas | M39003/01 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Sprague M39003/01-6289/TR.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | M39003/01-6287/TR | M39003/01-6290/TR | M39003/01-6291/TR | M39003/01-6288/TR |
| Pengeluar | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pengilang Kod Saiz | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jenis | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | - | - | - | - |
Muat turun M39003/01-6289/TR PDF datasheets dan dokumentasi Vishay Sprague untuk M39003/01-6289/TR - Vishay Sprague.
M39003/01-6291/TRVishay SpragueCAP TANT 6.8UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-6291HVishay SpragueCAP TANT 6.8UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-6288Vishay SpragueCAP TANT 4.7UF 20% 75V AXIAL
M39003/01-6290Vishay SpragueCAP TANT 5.6UF 10% 75V AXIAL
M39003/01-6290/TRVishay SpragueCAP TANT 5.6UF 10% 75V AXIAL
M39003/01-6289Vishay SpragueCAP TANT 5.6UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-6289HVishay SpragueCAP TANT 5.6UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-6288/TRVishay SpragueCAP TANT 4.7UF 20% 75V AXIAL
M39003/01-6287/HSDVishay SpragueCAP TANT 4.7UF 10% 75V AXIAL
M39003/01-6287/TRVishay SpragueCAP TANT 4.7UF 10% 75V AXIAL
M39003/01-6291Vishay SpragueCAP TANT 6.8UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-6290/HSDVishay SpragueCAP TANT 5.6UF 10% 75V AXIAL
M39003/01-6290HVishay SpragueCAP TANT 5.6UF 10% 75V AXIAL
M39003/01-6287HVishay SpragueCAP TANT 4.7UF 10% 75V AXIAL
M39003/01-6288/HSDVishay SpragueCAP TANT 4.7UF 20% 75V AXIAL
M39003/01-6291/HSDVishay SpragueCAP TANT 6.8UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-6288HVishay SpragueCAP TANT 4.7UF 20% 75V AXIAL
M39003/01-6289/HSDVishay SpragueCAP TANT 5.6UF 5% 75V AXIALAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.