- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
150D TANTALEX™ Series, Axial-Lead.pdfHTML Datasheet
150D TANTALEX™ Series, Axial-Lead.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $5.913 | $5.91 |
Spesifikasi teknologi 150D476X9015R2B
Spesifikasi Teknikal Vishay Sprague - 150D476X9015R2B, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Sprague - 150D476X9015R2B
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Vishay / Sprague |
| Voltan - Rated | 15 V |
| Jenis | Hermetically Sealed |
| Toleransi | ±10% |
| Saiz / Dimensi | 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm) |
| Siri | TANTALEX®, 150D |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | Axial |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Pengilang Kod Saiz | R |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | 1000 Hrs @ 125°C |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | General Purpose |
| Kadar kegagalan | - |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - |
| kemuatan | 47 µF |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0080 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Sprague 150D476X9015R2B.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 150D476X9015R2BE3 | 150D476X9015R2TE3 | 150D476X9010R2B | 150D476X9015R2T |
| Pengeluar | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague |
| Toleransi | - | - | - | - |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| Pengilang Kod Saiz | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| kemuatan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | - | - | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
Muat turun 150D476X9015R2B PDF datasheets dan dokumentasi Vishay Sprague untuk 150D476X9015R2B - Vishay Sprague.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.