- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
SA5.0 thru SA170CA.pdfSpesifikasi teknologi SA24CHE3/54
Spesifikasi Teknikal Vishay General Semiconductor - Diodes Division - SA24CHE3/54, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay General Semiconductor - Diodes Division - SA24CHE3/54
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Vishay General Semiconductor – Diodes Division |
| Voltan - Songsang Standoff (Typ) | 24V |
| Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP | 43V |
| Voltan - Breakdown (Min) | 26.7V |
| Jenis | Zener |
| Pembekal Peranti Pakej | DO-204AC (DO-15) |
| Siri | Automotive, AEC-Q101, TransZorb® |
| Perlindungan Talian kuasa | No |
| Power - Pulse Peak | 500W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 11.6A |
| Kemuatan @ Frequency | - |
| Saluran dwiarah | 1 |
| Nombor produk asas | SA24 |
| aplikasi | Automotive |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay General Semiconductor - Diodes Division SA24CHE3/54.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | SA24CAHE3/54 | SA24HE3/54 | SA24CAHE3/73 | SA24CHE3/73 |
| Pengeluar | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltan - Songsang Standoff (Typ) | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Kemuatan @ Frequency | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Perlindungan Talian kuasa | - | - | - | - |
| Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Voltan - Breakdown (Min) | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Power - Pulse Peak | - | - | - | - |
| Saluran dwiarah | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Muat turun SA24CHE3/54 PDF datasheets dan dokumentasi Vishay General Semiconductor - Diodes Division untuk SA24CHE3/54 - Vishay General Semiconductor - Diodes Division.
SA24CA-TPMicro Commercial CoInterface
SA250-EPanduit CorpCONN SPLICE 250MCM CRIMP PAN-LUGAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.