- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN Ossolescence/ EOL
Mult Dev EOL 12/Nov/2021.pdfSpesifikasi teknologi MMBZ5242B-G3-18
Spesifikasi Teknikal Vishay General Semiconductor - Diodes Division - MMBZ5242B-G3-18, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay General Semiconductor - Diodes Division - MMBZ5242B-G3-18
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Vishay General Semiconductor – Diodes Division |
| Voltan - Zener (Nom) (Vz) | 12 V |
| Toleransi | ±5% |
| Pembekal Peranti Pakej | SOT-23-3 |
| Siri | - |
| Power - Max | 225 mW |
| Pakej / Kes | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 150°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Galangan (Max) (Zzt) | 30 Ohms |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | 1 µA @ 9.1 V |
| Nombor produk asas | MMBZ5242 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay General Semiconductor - Diodes Division MMBZ5242B-G3-18.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | MMBZ5242B-HE3-18 | MMBZ5242B-E3-18 | MMBZ5242B-G3-08 | MMBZ5242B-E3-08 |
| Pengeluar | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Voltan - Zener (Nom) (Vz) | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Galangan (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Muat turun MMBZ5242B-G3-18 PDF datasheets dan dokumentasi Vishay General Semiconductor - Diodes Division untuk MMBZ5242B-G3-18 - Vishay General Semiconductor - Diodes Division.
MMBZ5242B-V-GS08Electro-Films (EFI) / Vishay
MMBZ5242B-7-GDiodes IncorporatedDIODE ZENER SOT523
MMBZ5242B-TPMicro Commercial CoDIODE ZENER 12V 350MW SOT23
MMBZ5242BPTCHENMKOAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.