- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $2.642 | $2.64 |
Spesifikasi teknologi PHPA2512E10R0BST1
Spesifikasi Teknikal Vishay Dale Thin Film - PHPA2512E10R0BST1, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Dale Thin Film - PHPA2512E10R0BST1
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Vishay Dale / Thin Film |
| Toleransi | ±0.1% |
| suhu Pekali | ±25ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | 2512 |
| Saiz / Dimensi | 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm) |
| Siri | PHPA |
| Mod panel | 10 Ohms |
| penilaian | AEC-Q200 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Kuasa (Watt) | 2.5W |
| Pakej / Kes | 2512 (6432 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 155°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.020" (0.51mm) |
| ciri-ciri | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, High Power, Moisture Resistant |
| komposisi | Thin Film |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Dale Thin Film PHPA2512E10R0BST1.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | PHPA2512E1002BST1 | PHPA2512E20R0BST1 | PHPA2512E1001BST1 | PHPA2512E1000BST1 |
| Pengeluar | Vishay Dale Thin Film | Vishay Dale Thin Film | Vishay Dale Thin Film | Vishay Dale Thin Film |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Bilangan Penamatan | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Mod panel | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| komposisi | - | - | - | - |
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.