- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfSpesifikasi teknologi V48C8E100BN
Spesifikasi Teknikal Vicor Corporation - V48C8E100BN, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vicor Corporation - V48C8E100BN
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Vicor |
| Voltan - Output 3 | - |
| Voltan - Output 2 | - |
| Voltan - Output 1 | 8V |
| Voltan - Pengasingan | 3 kV |
| Voltan - Input (Min) | 36V |
| Voltan - Input (Max) | 75V |
| Jenis | Isolated Module |
| Saiz / Dimensi | 2.28' L x 1.45' W x 0.62' H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm) |
| Siri | MICRO (100W) |
| Kuasa (Watt) | 100 W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | Quarter Brick |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -10°C ~ 100°C |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| ciri-ciri | OVP, UVLO |
| kecekapan | 87.4% |
| Semasa - Output (Max) | 12.5A |
| Nombor produk asas | V48C8E100 |
| aplikasi | ITE (Commercial) |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vicor Corporation V48C8E100BN.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | V48C8E100BN2 | V48C8E100BN3 | V48C8E100BG | V48C8E100BS2 |
| Pengeluar | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Voltan - Pengasingan | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Voltan - Output 3 | - | - | - | - |
| kecekapan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Voltan - Output 1 | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Voltan - Input (Max) | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Semasa - Output (Max) | - | - | - | - |
| Jumlah Output | - | - | - | - |
| Voltan - Input (Min) | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Voltan - Output 2 | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
Muat turun V48C8E100BN PDF datasheets dan dokumentasi Vicor Corporation untuk V48C8E100BN - Vicor Corporation.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.