- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML Datasheet
MI-200 Series.pdfMaklumat alam sekitar
Vicor REACH.pdfSpesifikasi teknologi MI-224-MY-F4
Spesifikasi Teknikal Vicor Corporation - MI-224-MY-F4, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vicor Corporation - MI-224-MY-F4
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Vicor |
| Voltan - Output 4 | - |
| Voltan - Output 3 | - |
| Voltan - Output 2 | - |
| Voltan - Output 1 | 48V |
| Voltan - Pengasingan | 3 kV |
| Voltan - Input (Min) | 18V |
| Voltan - Input (Max) | 50V |
| Jenis | Isolated Module |
| Saiz / Dimensi | 4.20' L x 2.40' W x 1.00' H (106.7mm x 61.0mm x 25.4mm) |
| Siri | MI-200™ (50W) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Kuasa (Watt) | 50 W |
| Pakej / Kes | Full Brick |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 85°C |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| ciri-ciri | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP |
| kecekapan | 90% |
| Semasa - Output (Max) | 1.04A |
| Nombor produk asas | MI-224 |
| aplikasi | ITE (Commercial) |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vicor Corporation MI-224-MY-F4.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | MI-224-MY-F2 | MI-224-MY-F3 | MI-224-MY-F1 | MI-224-MX-F4 |
| Pengeluar | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation |
| Voltan - Output 1 | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| kecekapan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jumlah Output | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Voltan - Pengasingan | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltan - Output 4 | - | - | - | - |
| Voltan - Output 3 | - | - | - | - |
| Voltan - Output 2 | - | - | - | - |
| Voltan - Input (Max) | - | - | - | - |
| Voltan - Input (Min) | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Semasa - Output (Max) | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
Muat turun MI-224-MY-F4 PDF datasheets dan dokumentasi Vicor Corporation untuk MI-224-MY-F4 - Vicor Corporation.
MI-224-MX-F2Vicor CorporationDC DC CONVERTER 48V 75W
MI-224-MX-F1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 48V 75W
MI-22J-IXVicor CorporationDC DC CONVERTER 36V 75W
MI-224-MY-F1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 48V 50W
MI-22F-IWVicorIGBT Module
MI-224-MXVicor CorporationDC DC CONVERTER 48V 75W
MI-224-MX-F4Vicor CorporationDC DC CONVERTER 48V 75W
MI-224-MY-F3Vicor CorporationDC DC CONVERTER 48V 50W
MI-224-MX-F3Vicor CorporationDC DC CONVERTER 48V 75W
MI-224-MY-F2Vicor CorporationDC DC CONVERTER 48V 50W
MI-224-MX-SVicor CorporationDC DC CONVERTER 48V 75W
MI-224-MY-SVicor CorporationDC DC CONVERTER 48V 50WAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.