- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $79.28 | $79.28 |
| 200+ | $31.63 | $6,326.00 |
| 500+ | $30.58 | $15,290.00 |
| 1000+ | $30.06 | $30,060.00 |
Spesifikasi teknologi L40S800D15CM
Spesifikasi Teknikal Tamura - L40S800D15CM, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Tamura - L40S800D15CM
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Tamura |
| Voltan - Bekalan | ±12V ~ 15V |
| Siri | L40S D15 |
| Jenis sensor | Hall Effect, Open Loop |
| kepekaan | - |
| Masa tindak balas | 5µs |
| polarisasi | Bidirectional |
| Pakej / Kes | Module |
| Pakej | Tray |
| Pengeluaran | Ratiometric, Voltage |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Bilangan Saluran | 1 |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| kelinearan | ±0.1% |
| kekerapan | DC ~ 25kHz |
| untuk Mengukur | AC/DC |
| Semasa - Bekalan (Max) | 25mA |
| Semasa - Sensing | 800A |
| Ketepatan | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 9030.33.3800 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Tamura L40S800D15CM.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | L40S600D15CM | L40S400D15CM | L40S800D15M | L40S500D15CM |
| Pengeluar | Tamura | Tamura | Tamura | Tamura |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Semasa - Bekalan (Max) | - | - | - | - |
| polarisasi | - | - | - | - |
| Pengeluaran | - | - | - | - |
| Masa tindak balas | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| untuk Mengukur | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| kelinearan | - | - | - | - |
| Ketepatan | - | - | - | - |
| Jenis sensor | - | - | - | - |
| Semasa - Sensing | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| kekerapan | - | - | - | - |
| kepekaan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Bilangan Saluran | - | - | - | - |
L40V_5AVicor CorporationDC/DC CONVERTER 40V
L40V_5ATVicor CorporationDC/DC CONVERTER 40VAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.