- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Spesifikasi teknologi PGSMAJ14A F4G
Spesifikasi Teknikal Taiwan Semiconductor Corporation - PGSMAJ14A F4G, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Taiwan Semiconductor Corporation - PGSMAJ14A F4G
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Taiwan Semiconductor |
| Voltan - Songsang Standoff (Typ) | 14V |
| Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP | 23.2V |
| Voltan - Breakdown (Min) | 15.6V |
| Saluran satu arah | 1 |
| Jenis | Zener |
| Pembekal Peranti Pakej | DO-214AC (SMA) |
| Perlindungan Talian kuasa | No |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Power - Pulse Peak | 400W |
| Pakej / Kes | DO-214AC, SMA |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 17.2A |
| Kemuatan @ Frequency | - |
| Saluran dwiarah | - |
| aplikasi | Automotive |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Taiwan Semiconductor Corporation PGSMAJ14A F4G.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | PGSMAJ14A F3G | PGSMAJ14AHF4G | PGSMAJ14A F2G | PGSMAJ14A R3G |
| Pengeluar | Taiwan Semiconductor Corporation | Taiwan Semiconductor Corporation | Taiwan Semiconductor Corporation | TSC (Taiwan Semiconductor) |
| Power - Pulse Peak | - | - | - | - |
| Saluran dwiarah | - | - | - | - |
| Saluran satu arah | - | - | - | - |
| Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Perlindungan Talian kuasa | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Kemuatan @ Frequency | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Voltan - Songsang Standoff (Typ) | - | - | - | - |
| Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltan - Breakdown (Min) | - | - | - | - |
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.